"M jak miłość" odcinek 1551. Aneta umówi się na randkę z Arkiem! Zdradzi Olka z jego największym wrogiem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1551. odcinku serialu "M jak miłość" Aneta zacznie podrywać Arka, największego rywala swojego męża. Czy Chodakowska zdradzi Olka? A może to jej kolejna intryga? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1551. we wtorek, 15.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) była przy Olku (Maurycy Popiel) nawet wtedy, gdy był on załamany po śmierci Artura i groziło mu wieloletnie więzienie... Wydaje się, że ona naprawdę bardzo go kocha. Czy mogłaby go zdradzić?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Dzieci Marcina i Izy znikną bez śladu! Chodakowscy będą przerażeniZobacz więcej

W 1551. odcinku serialu "M jak miłość" Olewicz (Tomasz Dedek) odkryje, że za internetowym hejtem na Olka stoi Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz), jego kolega z pracy, który chce wygryźć Chodakowskiego ze stanowiska. Od razu przekaże tę informację Anecie.

Żona Olka od razu postanowi działać! Aneta zagada do Arka i... zacznie go kokietować! Karnowski od razu połknie haczyk. Będzie przekonany, że uda mu się odbić Anetę Chodakowskiemu, dzięki czemu ostatecznie upokorzy swojego rywala! Nie będzie miał pojęcia, że sam zaraz ostanie upokorzony!

Ula wróci do Polski! Sprzeda siedlisko? Co z jej małżeństwem z Bartkiem?Zobacz więcej

Aneta zaciągnie lekarza do jednego z gabinetów, sugerując, że ma ochotę na seks! Gdy Karnowski zacznie się rozbierać, Chodakowska zrobi mu kilka kompromitujących zdjęć! - Wiem, że to ty napędzasz ten hejt na Olka w Internecie. Jeszcze jeden wpis - nieważne, twój czy nie... - i cię zniszczę! A teraz won, ale już! - zakomunikuje Arkowi.

Kobieta po raz kolejny pokaże, że nie warto zadzierać ani z nią, ani z jej najbliższymi! Czy Olek będzie umiał docenić jej starania? Czas pokaże!

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×