"M jak miłość" odcinek 1551. Olek znowu będzie szkalowany w Internecie! Aneta i Olewicz szybko pozbędą się hejtera... [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce Olek odkryje, że znów jest szkalowany w Internecie. W 1551. odcinku "M jak miłość" Aneta znajdzie jednak na to sposób, a pomoże jej Olewicz. Co wymyślą? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1551. we wtorek, 15.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) wyszedł z więzienia i wrócił do pracy. Na początku miał problem z jednym kolegą, ale Olewicz (Tomasz Dedek) szybko załatwił sprawę. Niestety teraz okaże się, że to nie koniec problemów.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Mafia wyda na Janka wyrok śmierci! Morawski cudem przeżyje?Zobacz więcej

Wkrótce Olek wda się w konflikt z Arkiem Karnowskim (Mikołaj Bartosiewicz), bo pacjenci będą woleli leczyć się właśnie u Chodakowskiego, który inaczej oceni wyniki badań. Karnowski będzie urażony, więc zacznie pisać niepochlebne opinie o koledze w Internecie. Aneta (Ilona Janyst) od razu zauważy te komentarze i poprosi Olewicza, by sprawdził, kto jest ich autorem. Kiedy lekarka pozna prawdę, postanowi działać. W 1551. odcinku "M jak miłość" zacznie... podrywać Arka!

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Będzie mu wysyłać sygnały, że ma ochotę na gorący romans, a ten wpadnie w jej pułapkę. - Nie wiem, co taka kobieta jak ty robi z Olkiem... Stary nudziarz i pierdoła! Za to ja jestem otwarty na wszystkie... eksperymenty... - powie jej Arek, na co Aneta zaciągnie go do jednego z gabinetów i... zrobi mu kompromitujące zdjęcia!

- Wiem, że to ty napędzasz ten hejt na Olka w Internecie. Jeszcze jeden wpis - nieważne, twój czy nie... - i cię zniszczę! A teraz won, ale już! - wykrzyczy mu Chodakowska, pozbywając się problemu. Tylko czy Arek rzeczywiście odpuści?

Kinga będzie miała poważny wypadek! Piotrek ją straci?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×