"M jak miłość" odcinek 1552. Paweł zabierze Frankę na rodzinną imprezę do Grabiny! Mostowiakowie ją polubią? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1552. odcinku "M jak miłość" w Grabinie odbędzie się rodzinna impreza z okazji imienin Marysi. Paweł zjawi się na uroczystości z Franką! Mostowiakowie ją polubią? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1552. w poniedziałek, 21.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnio Paweł (Rafał Mroczek) odnowił kontakty z Franką (Dominika Kachlik) i znowu są blisko. Co więcej, mężczyzna zabierze nawet dziewczynę do Grabiny, gdzie przedstawi ją rodzinie!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Janek wróci do Soni cały i zdrowy! Bandyci jednak mu nie odpuszczą...Zobacz więcej

W 1553. odcinku "M jak miłość" nadejdzie dzień imienin Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i zorganizowana zostanie impreza na jej cześć. Właśnie tam Paweł zabierze Frankę, by wspólnie świętować i wręczyć Rogowskiej prezent - specjalnie skonfigurowany dla niej rower. Marysia będzie jednak bardziej zainteresowana obecnością Franki. Barbara (Teresa Lipowska) od razu zachwyci się dziewczyną! - Ta dziewczyna to szczere złoto... - skomentuje nestorka rodu. - Najszczersze! - doda Marysia, na co Paweł tylko przewróci oczami.

Po imprezie Paweł zabierze Frankę na spacer i pokaże jej swoje ulubione miejsca w Grabinie. W pewnym momencie para zacznie się namiętnie całować! Czy będą w końcu parą?

Franek chce ożenić się z Justyną! Poważne problemy Natalki w Australii...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ALA SZPKO ZOWU FRANKA (gość)

    PAWEL ZDUNSKI ZABIERZE ALA

    14.12.2020 22:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×