"M jak miłość" odcinek 1553. Franek chce ożenić się z Justyną! Poważne problemy Natalki w Australii... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1553. odcinku serialu "M jak miłość" Ula przywiezie do Polski najświeższe wieści z Australii. Niestety, Natalka wciąż ma bardzo poważne problemy rodzinne... Czy Franek ostatecznie zostawi ją dla Magdy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1553. we wtorek, 22.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Ula (Iga Krefft) powróci do Grabiny! Jej powrót wzbudzi bardzo dużo emocji, przede wszystkim u Bartka (Arkadiusz Smoleński), który będzie musiał zmierzyć się z nowymi pomysłami żony. Ula przywiezie jednak także kilka wieści z Australii.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ula wróci do Polski! Sprzeda siedlisko? Co z jej małżeństwem z Bartkiem?Zobacz więcej

W 1553. odcinku serialu "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zaprosi wnuczkę na długą rozmowę, aby dowiedzieć się, co dzieje się u rodziny na emigracji. Ula opowie jej o Marku (Kacper Kuszewski) i Ewie (Dominika Kluźniak), u nich na szczęście wszystko jest w porządku.

Niestety, gorzej jest z Natalką (Marcjanna Lelek). Dziewczyna wróciła ostatnio do Australii, aby dogadać się z Frankiem (Piotr Nerlewski) i zapewnić w miarę spokojne i szczęśliwe dzieciństwo. Niestety, mąż dziewczyny będzie jednoznacznie dążył do rozwodu i będzie chciał jak najszybciej wziąć ślub z Justyną (Olga Kalicka)...

Czy to oznacza, że Natalka znów wróci do Polski, bo w Australii nie ma już czego szukać? A może rozpocznie batalię o własne dziecko? Aby się tego dowiedzieć, musimy czekać na kolejne wieści z Australii...

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • NATLKA MOSTOWIAK JAK ZOSTAĆ ADWOKATEM (gość)

    BUDZYNSKIEGO KANCELARII

    05.01.2021 20:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×