"M jak miłość" odcinek 1553. Ula wróci do Polski! Sprzeda siedlisko? Co z jej małżeństwem z Bartkiem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1553. odcinku "M jak miłość" Ula niespodziewanie wróci do Polski! Co będzie powodem jej nagłego powrotu? Czy jej małżeństwo z Bartkiem odżyje czy wręcz przeciwnie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1553. we wtorek, 22.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu do Polski wrócił Bartek (Arkadiusz Smoleński), ale bez Uli (Iga Krefft). Ta chciała zostać w Australii, by zarobić na spłatę długu. Jednak w 1553. odcinku "M jak miłość" niespodziewanie wróci do Polski!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Rafał będzie podszywał się pod Janka! Sonia nie dowie się o jego zaginięciu?Zobacz więcej

Lisiecka zjawi się w swoim rodzinnym domu i jako pierwsza powita ją Barbara (Teresa Lipowska), która bardzo ucieszy się na widok wnuczki. Ula pokaże jej zdjęcia z Australii, a także opowie jej, co słychać u Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski). Wspomni też o problemach Natalki (Marcjanna Lelek). Później Ula pójdzie przywitać się z mężem, który będzie bardzo zaskoczony.

- Nie wierzę, że tu jesteś... Kotku, dlaczego nic mi nie powiedziałaś?
- Bo to miała być niespodzianka. Upolowałam promocję last minute. Bilet był naprawdę w niezłej cenie, ale musiałam natychmiast się zdecydować...
- To kompletne wariactwo! Boże, jak ja się za tobą stęskniłem...

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Następnie Lisiecka zobaczy się z Marzenką (Olga Szomańska) i nieoczekiwanie zwierzy jej się, że myśli o sprzedaży siedliska! Przyjaciółka nawet nie będzie chciała o tym słyszeć. - Ty chyba nie mówisz tego poważnie... (...) To jakiś szalony pomysł... A co Bartek na to? Mówiłaś mu? On przecież rozkręca warsztat, jest przekonany, że wrócisz i zostaniecie w Grabinie! - wykrzyczy Marzenka, na co Ula stwierdzi, że tylko żartowała.

Wieczorem czeka na nią niespodzianka od męża, który przygotuje romantyczną randkę. Bartek nie zauważy, że Ula coś przed nim ukrywa i jest wyraźnie przygnębiona. Co ją trapi? Dowiemy się wkrótce!

Barbara Kurdej-Szatan wraca do formy i na plan serialu! Kiedy znów zobaczymy Joasię?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×