"M jak miłość" odcinek 1555. Ania zamieszka z Magdą i Andrzejem?! Nie będzie chciała wyjechać z Martą do Berlina! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1555. odcinku "M jak miłość" Marta oznajmi Ani, że wyjeżdżają do Berlina na dwa miesiące. Nastolatka zbuntuje się i zrobi wszystko, by zostać w kraju! Zamieszka z Magdą i Andrzejem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1555. we wtorek, 29.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce w rodzinie Wojciechowskich pojawi się mały kryzys. Wszystko dlatego że w 1555. odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) oznajmi Ani (Gabriela Świerczyńska), że muszą wyjechać do Berlina na dwa miesiące.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Franka zostanie porwana przez Krzyśka! Zginie przy próbie ucieczki?!XZobacz więcej

To bardzo zdenerwuje nastolatkę, która od razu się zbuntuje. - Nie jestem meblem, który się przestawia jak komu wygodnie! - wykrzyczy Ania, a potem zwierzy się ze swojego problemu Łukaszowi (Jakub Józefowicz).

- Mam tu swoje życie... Mam swoich przyjaciół, szkołę... A mama w ogóle mnie nie słucha! Porozmawiaj z nią, proszę cię!
- Tłumaczyłem ci, nie możesz mieszkać ze mną... Już raz zgarnąłem ochrzan, bo dałem ci za dużo luzu i pozwoliłem iść na ten casting... Mama w życiu się nie zgodzi!

W końcu Łukasz wpadnie na pomysł, by Ania została w Polsce u Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Marta nadal nie będzie chciała zostawiać córki samej, martwiąc się, co się stanie, jeśli jej pobyt w Berlinie się przedłuży. Czy jednak zmieni zdanie, a Ania zamieszka z Budzyńskimi?

Aneta bliska załamania! Jej nowy szef zniszczy jej karierę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×