"M jak miłość" odcinek 1555. Kamil dostanie awans w kancelarii Budzyńskiego i Wernera! Zyska też nowego wroga? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1555. odcinku serialu "M jak miłość" Kamil poprosi Budzyńskiego i Wernera, aby zatrudnili go na stałe w ich kancelarii! Czy prawnicy dadzą mu to prestiżowe stanowisko? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1555. we wtorek, 29.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamil (Marcin Bosak) od niedawna musi opiekować się swoją małą córeczką, Polą (Hania Nowosielska). Ojcostwo jest dla niego wielkim wyzwaniem, ale Gryc nie zamierza się poddawać i chce stworzyć dla dziewczynki prawdziwy dom.

Kinga chce pogodzić Piotrka i Pawła! Uda jej się to?Zobacz więcej

W 1555. odcinku serialu "M jak miłość" Kamil pojawi się w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński) i poprosi ich, aby... zatrudnili go na etat! - Jak widać… wiele się u mnie zmieniło, więc muszę się… ustatkować. Zatrudnić na stałe... A jak już podpisywać taki cyrograf, to tylko z najlepszą kancelarią w Warszawie! Pytanie, co wy na to? - zagada Gryc.

Prawnicy będą zaskoczeni propozycją Kamila. Jako pierwszy poprze go Piotrek (Marcin Mroczek). - Ja mogę oddać głos już teraz… Jestem na tak - powie wspólnikom. Również pozostali pracownicy uznają, że Gryc będzie pasował do ich zespołu i ostatecznie Budzyński i Werner zdecydują się go zatrudnić.

Ania zamieszka z Magdą i Andrzejem?! Nie będzie chciała wyjechać z Martą do Berlina!Zobacz więcej

Jedyną osobą, której nie spodoba się ta decyzja będzie Kamila (Anna Gorajska)! Wściekła kobieta złapie Piotrka po pracy i urządzi mu niezłą awanturę! - Nigdy nie było mowy o stałej współpracy z tobą… Przecież jesteś zatrudniona w innej kancelarii! - odpowie jej zdziwiony Zduński. - Już nie! Ja tego tak nie zostawię! - wygarnie mu wspólniczka.

Kamil jednak nie będzie się przejmował nowym wrogiem, ponieważ jeszcze tego samego dnia dowie się, że mama Poli zrzekła się praw rodzicielskich! Gryc zacznie się bać, że sam nie udźwignie ciężaru rodzicielstwa i przesadzi z alkoholem. Po raz kolejny będzie musiał liczyć na wsparcie Budzyńskich...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Agnieszka (gość)

    Oki pa

    23.12.2020 18:10
  • NATALKA (gość)

    UŁA

    22.12.2020 23:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×