"M jak miłość" odcinek 1555. Rodzina Magdy pogrąży się w depresji? Budyńska musi postawić swoich mężczyzn na nogi! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1555. odcinku serialu "M jak miłość" Magda zorientuje się, że Andrzej i Maciek są bardzo przygnębieni. Czy znajdzie sposób, aby temu zaradzić? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1555. we wtorek, 29.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Magda (Anna Mucha) wzięła ślub z Andrzejem (Krystian Wieczorek) i teraz tworzą szczęśliwą rodzinę, w której wychowują nastoletniego Maćka (Franciszek Przanowski). Nie zmienia to jednak faktu, że również w ich życiu pojawiają się różne problemy... Na całe szczęście mogą liczyć na siebie nawzajem!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kinga chce pogodzić Piotrka i Pawła! Uda jej się to?Zobacz więcej

W 1555. odcinku serialu "M jak miłość" Magda zorientuje się, że Maćka coś gnębi. Chłopak nie będzie jednak chciał jej nic powiedzieć. Budzyńska sama zorientuje się jednak, że jej syn prawdopodobnie ma złamane serce... Szybko okaże się, że intuicja jej nie zawiodła, ponieważ nastolatek wyzna Andrzejowi, że Inka go zostawiła.

Sam Budzyński będzie miał jednak swoje problemy. Prawnik wyzna ukochanej, że jest przemęczony, a praca z Wernerem (Jacek Kopczyński) w kancelarii nie daje mu już takiej satysfakcji. Zażartuje nawet, że chciałby już być na emeryturze. To nie będzie dobry sygnał.

Magda znajdzie się pod jednym dachem z dwoma przygnębionymi mężczyznami. Czy znajdzie sposób, aby tchnąć w nich nową energię? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×