"M jak miłość" odcinek 1555. Werner przebierze się za klauna! W ten sposób poderwie Sandrę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1555. odcinku serialu "M jak miłość" Werner wystąpi przed Sandrą w stroju klauna! Dlaczego zdecyduje się na taki "performens"? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1555. we wtorek, 29.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Werner (Jacek Kopczyński) nie ma szczęścia w miłości... Już od dłuższego czasu nie może stworzyć żadnego trwałego związku. Prawnik bardzo chciałby zdobyć serce Sandry (Anna Oberc), byłej prostytutki, która samodzielnie wychowuje nastoletniego syna. Ta jednak jest obojętna na jego starania.

Kamil zwiąże się z Anitą?! Zacznie otwarcie z nią flirtować!Zobacz więcej

W 1555. odcinku serialu "M jak miłość" Adam pojawi się w restauracji Otara (David Gamtsemlidze) z bukietem kwiatów w ręku. Będzie chciał w tej sposób przeprosić Sandrę za to, że zapomniał o ich wspólnej kolacji. Kelnerka wciąż jednak będzie na niego obrażona...

Wtedy do akcji wkroczy Damian (Oliver Proctor)! Syn Sandry zdradzi Wernerowi, że kluczem do serca jego matki jest humor! Adam weźmie jego radę bardzo dosłownie i wkrótce potem stanie przed kobietą... w stroju klauna! - Mogę zastepować, zaśpiewać, zatańczyć! Jaki rodzaj ekspiacji by cię usatysfakcjonował? - zapyta podekscytowany prawnik.

- Rodzaj czego - zapyta kelnerka. Adam jednak nie da jej odpowiedzi i od razu rozpocznie swój "występ", który przyciągnie uwagę nie tylko klientów restauracji, lecz także połowy osiedla! Sandra doceni starania mężczyzny i nagrodzi go całusem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×