"M jak miłość" odcinek 1556. Sonia weźmie ślub z Jankiem w sukni Uli?! Przyniesie jej szczęście? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1556. odcinku "M jak miłość" Sonia zacznie na nowo przygotowywać się do ślubu. Zamiast jednak kupić nową suknię ślubną, to pożyczy ją od Uli! Czy przyniesie jej szczęście? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1556. w poniedziałek, 11.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Sonia (Barbara Wypych) przeżyła prawdziwy koszmar, gdy Janek (Tomas Kollarik) zaginął. Myślała już, że stało się najgorsze, więc jej ślub z policjantem stanął pod znakiem zapytania. Niespodziewanie Morawski wrócił do narzeczonej cały i zdrowy...

Mateusz dowie się, że Jacek jest ojcem Lilki! Powie jej o tym?Zobacz więcej

W 1556. odcinku "M jak miłość" para wznowi przygotowania do ślubu. Zjawią się u proboszcza, by zarezerwować pierwszy wolny termin. Wybiorą także swoich świadków - Sonia Ulę (Iga Krefft), a Janek Rafała (Jakub Kucner). Potem Krawczykówna zaskoczy narzeczonego, bo wyzna mu, że suknię ślubną chce pożyczyć od... jego byłej narzeczonej! - Nówka sztuka, raz używana. Nosimy prawie ten sam rozmiar.... Więc na pewno się wcisnę... - wyjaśni.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Janek jednak nie będzie zachwycony tym, że Sonia ma brać ślub w sukni Uli. - Kupimy ci nową. Ja będę w mundurze galowym, więc zaoszczędzimy na garniturze - zacznie ją przekonywać, ale policjantka już podejmie decyzję - uzna, że ta suknia przyniesie im szczęście. - Szkoda kasy i czasu na bieganie po sklepach. Poza tym Ula i Bartek są teraz tacy szczęśliwi... Mnie też ta sukienka przyniesie szczęście, zobaczysz! - powie.

Niestety para nie będzie zdawać sobie sprawy z faktu, że cały czas obserwują ich ludzie gangstera, Maxa Gadowskiego... Czy ich ślub zakończy się tragedią? Tego dowiemy się wkrótce!

Bosacki, nowy kolega Izy z pracy, wejdzie w poważny konflikt z Marcinem! Jak się na nim zemści?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×