"M jak miłość" odcinek 1556. Ula świadkową na ślubie Soni i Janka! Co na to Morawski? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1556. odcinku serialu "M jak miłość" Sonia powie Jankowi, że zaproponowała Uli, aby był jej świadkową! Jak zareaguje Morawski? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1556. w poniedziałek, 11.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Janek (Tomas Kollarik) bardzo kocha Sonię (Barbara Wypych) i chce wziąć z nią ślub, lecz jakiś czas temu był na zabój zakochany w Uli (Iga Krefft), która jednak zostawiła go dla Bartka (Arkadiusz Smoleński). Czy policjant już całkowicie zapomniał o swoich uczuciach do córki Mostowiaków?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Janek zginie na swoim ślubie?! Bandyci mu nie odpuszczą...Zobacz więcej

W 1556. odcinku serialu "M jak miłość" Sonia dowie się o problemach finansowych Uli, która będzie musiała sprzedać siedlisko i warsztat. Policjantka będzie chciała jakoś pocieszyć przyjaciółkę i zaproponuje jej, aby... była świadkową na jej ślubie! Gdy Janek się o tym dowie, poczuje się trochę nieswojo, że przy ołtarzu będzie mu asystować była narzeczona.

- To był impuls. Przymierzałam sukienkę i Ula teraz ma teraz bardzo poważne problemy. Biedna jest... Była taka przygnębiona, że chciałam ją podnieść na duchu... Powinnam takie rzeczy konsultować z tobą, wiem... Przepraszam... - przyzna Sonia.
- Nie, wszystko w porządku. Ja też nie konsultowałem z tobą Rafała. Dobrze zrobiłaś... - odpowie jej po namyśle Janek.

Czy rzeczywiście Morawski będzie dobrze się czuł z tym, że jego niedoszła żona będzie świadkową na jego ślubie? Nie wiemy, ale wiemy to, że Pan Młody będzie miał znacznie poważniejsze problemy niż dobór świadków...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • SWIADKOW ADAM WERNER (gość)

    MARCIN CHODAKOWSKI

    11.01.2021 13:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×