"M jak miłość" odcinek 1557. Bosacki, nowy kolega Izy z pracy, wejdzie w poważny konflikt z Marcinem! Jak się na nim zemści? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1557. odcinku "M jak miłość" Iza pozna nowego kolegę w pracy - Bosackiego. Niestety niedługo później mężczyzna wpadnie w konflikt z Marcinem i będzie chciał się na nim zemścić! Dlaczego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1557. we wtorek, 12.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce, w 1557. odcinku "M jak miłość", pojawią się kolejni nowi bohaterowie! Wtedy Iza (Adriana Kalska) pozna nowego kolegę z pracy - Bosackiego (w tej roli Dariusz Kordek). A w roli jego serialowej żony zobaczymy Małgorzatę Sadowską.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Nowa kobieta w życiu Olka! Pielęgniarka Laura odbije go Anecie?Zobacz więcej

Związek Bosackich nie będzie jednak udany i wkrótce zakończy się nie tylko rozwodem, ale też ostrą walką o pieniądze. Wszystko dlatego że Sadowska, podejrzewając męża o zdrady, zostanie klientką Marcina (Mikołaj Roznerski). Bogata bizneswoman poprosi detektywów, by potraktowali jej sprawę priorytetowo. Rzeczywiście Olewicz (Tomasz Dedek) ruszy do akcji i dowie się, że Bosacki spotykał się z kilkoma kobietami jednocześnie...

Kiedy kolega Izy dowie się, że Marcin jako detektyw stanął po stronie Bosackiej, zapowie Chodakowskiemu zemstę! Będzie gotów na wszystko, by zniszczyć mu życie... Jak to się skończy?

Matka Poli zrzeknie się praw do córki! Jak Kamil sobie z tym poradzi? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×