"M jak miłość" odcinek 1558. Wzruszający gest syna Kingi! Pola będzie miała matkę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1558. odcinku serialu "M jak miłość" Misiak, syn Kingi i Piotrka, powie Poli, że Kinga może być jej mamą! Jak zareaguje na to Zduńska? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1558. w poniedziałek, 18.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Matka małej Poli (Hania Nowosielska) nie chciała zajmować się córeczką i wysłała ją do Polski, do jej biologicznego ojca Kamila (Marcin Bosak). Gryc stara się robić wszystko, by stanąć na wysokości zadania, ale nie jest to łatwe. Czy dziewczynka ma szanse na szczęśliwe dzieciństwo?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Smutne urodziny małej Poli... Dziewczynka dowie się, że matka jej nie chceZobacz więcej

W 1558. odcinku serialu "M jak miłość" Kamil zorganizuje dla córki piękne przyjęcie urodzinowe, na które zaprosi m.in. Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) wraz z dziećmi. Niestety, radość Poli nie będzie trwała długo, bo właśnie tego dnia dziewczynka dowie się, że jej matka się jej wyrzekła...

Misiek (Aleksander Bożyk), rezolutny syn Zduńskich, postanowi jakoś pocieszyć koleżankę. Powie Poli, żeby się nie martwiła, bo on zawsze może odstąpić jej swoją mamę. Chwilę potem podbiegnie do Kingi i poprosi ją, aby zaopiekowała się Polą. Zduńska oczywiście zgodzi się wesprzeć Kamila w wychowawczych obowiązkach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×