"M jak miłość" odcinek 1559. Andrzejek chce ratować siedlisko! Przejmie długi Uli i Bartka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1559. odcinku serialu "M jak miłość" pojawi się nadzieja na uratowanie siedliska! Czy Andrzejek będzie w stanie pomóc Uli i Bartkowi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1559. we wtorek, 19.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Podczas pobytu w Australii Ula (Iga Krefft) postanowiła ulokować wszystkie oszczędności w bardzo ryzykowną inwestycję... Niestety, była to bardzo zła decyzja i teraz kobieta dosłownie tonie w długach.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kinga uświadomi Wernerowi, że zakochał się w Sandrze! Prawnik wreszcie się ustatkuje?Zobacz więcej

W 1559. odcinku serialu "M jak miłość" pojawi się jednak światełko w tunelu. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zaoferuje się, że weźmie kredyt i odkupi od Lisieckich siedlisko i warsztat. - Będę pracował w siedlisku. Role się odwrócą, Andrzejek będzie moim szefem - Bartek (Arkadiusz Smoleński) będzie pełen nadziei.

Niestety, szybko okaże się, że Andrzejek nie ma zdolności kredytowej. - Mamy problem kochanie, przeczytałem właśnie maila i nie dostaniemy kredytu... - powie do Marzenki (Olga Szomańska). Gdy Ula się o tym dowie całkowicie się załamie!

Argasiński nastawi Olka przeciwko Anecie? Chce zniszczyć jej życieZobacz więcej

- Wszystko zniszczyłam! - krzyknie zapłakana dziewczyna.
- Nie zadręczaj się - spróbuje ją uspokoić Bartek.
- Ślub Soni będzie ostatnią imprezą w siedlisku. Potem trzeba wszystko sprzedać. Nie mamy pracy, nie mamy domu, nie mamy nic!
- Mamy siebie! A to naprawdę dużo!

Czy Lisieccy zdołają jakoś poradzić sobie w tej trudnej sytuacji? Czy będą musieli opuścić Grabinę? Odpowiedzi na te pytania z pewnością znajdziemy w nowych odcinkach serialu "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×