"M jak miłość" odcinek 1560. Kamila oskarży Kingę o pobicie! Pójdzie z tym do sądu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1560. odcinku serialu "M jak miłość" Kamila zacznie rozpowiadać, że Kinga ją pobiła! Czy będzie chciała wsadzić Zduńską do więzienia, aby zemścić się na niej i na Piotrku? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1560. w poniedziałek, 25.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamila (Anna Gorajska) nie może pogodzić się z tym, że Piotrek (Marcin Mroczek) odrzucił jej zaloty i postanowił dochować Kindze (Katarzyna Cichopek) wierności! Prawniczka postanowi zrobić wszystko, aby uprzykrzyć Zduńskim życie. Co zrobi?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kinga uświadomi Wernerowi, że zakochał się w Sandrze! Prawnik wreszcie się ustatkuje?Zobacz więcej

W 1560. odcinku serialu "M jak miłość" Kamila przyjdzie do Kingi i zacznie jej opowiadać o swoim rzekomym romansie z jej mężem. Zduńska nie uwierzy jej jednak w ani jedno słowo i bezpardonowo wyrzuci ją za drzwi! Dojdzie nawet do rękoczynów.

Upokorzona prawniczka postanowi zadzwonić do Piotrka. - Twoja żona mnie pobiła, podarła mi żakiet za pięć tysięcy złotych i zrobiła kilka siniaków. To wariatka! I uprzedzam, że ja tego nie odpuszczę! - krzyknie w słuchawkę do zaskoczonego mężczyzny,

Zduński od razu postanowi dowiedzieć się, co właściwie się wydarzyło. Wprost, zapyta ją, czy naprawdę pobiła Kamilę. - Nie, ale za elegancki żakiecik wywaliłam ją z naszego ogrodu... - odpowie mu żona, która będzie wyraźnie dumna ze swojego postępowania.

Tym razem Piotrek całkowicie stanie po stronie małżonki. Będzie tylko obawiał się, że Kamila może dalej się mścić. Czy prawniczka pójdzie na policję i oskarży Kingę o napaść? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Als (gość)

    To jest o1560 szmiry za dużo!!!!!!!

    16.01.2021 22:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×