"M jak miłość" odcinek 1561. Argasiński nastawi Olka przeciwko Anecie? Chce zniszczyć jej życie [CO SIĘ WYDARZY]

W 1561. odcinku serialu "M jak miłość" Aneta zostanie po raz kolejny upokorzona przez Argasińskiego. Co więcej, ordynator będzie chciał skłócić ją z mężem. Jak to się skończy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1561. we wtorek, 26.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) bardzo lubi swoją pracę w szpitalu, szczególnie że może dzielić swoją pasję z ukochanym. Jej szef, ordynator Argasiński (Karol Strasburger) robi jednak wszystko, aby uprzykrzyć jej życie...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kinga i Piotrek pogodzą się w łóżku! Już nikt ich nie rozdzieli? Zobacz więcej

W 1561. odcinku serialu "M jak miłość" Aneta będzie miała przeprowadzić swoją pierwszą samodzielną operację. Przygotowała się do tej chwili przez wiele miesięcy i jest przekonana, że poradzi sobie z tym wyzwaniem. Niestety, mizogin Argasiński będzie innego zdania.

Co gorsza, ordynator będzie chciała także nastawić przeciw jej Olka (Maurycy Popiel). Zaprosi Chodakowskiego do swojego gabinetu i będzie chciał go przekonać, że kobieta nie może być dobrym operatorem. Ukochany Anety nie da się jednak zwieść i cały czas będzie wspierał Anetę.

W rozmowie z Iwoną (Hanna Śleszyńska) Chodakowski przyzna, że jest bardzo dumny ze swojej małżonki. - Aneta ma dzisiaj bardzo ważny dzień w pracy. Po raz pierwszy występuje w roli głównego operatora - wyzna teściowej. Nie będzie jednak wiedział, że ten dzień wcale nie pójdzie po myśli jego ukochanej.

Małgorzata Kożuchowska wspomina początki serialu. Pokazała namiętne zdjęcie z Kacprem Kuszewskim!Zobacz więcej

Aneta przyjdzie do szpitala i będzie chciała przygotować się do zabiegu. Pielęgniarka z bloku operacyjnego będzie jednak bardzo zdziwiona jej obecnością. - To jednak pani będzie operować? - zapyta ze zdziwieniem w głosie. Chodakowska nie będzie miała pojęcia, o co jej chodzi.

Chwilę potem na korytarzu pojawi się Arek (Mikołaj Bartosiewicz)., którzy zakomunikuje Anecie, że to on ma zająć się pacjentem. - Decyzja szefa, złotko - rzuci, uśmiechając się pod nosem. Aneta będzie wściekła i postanowi zrobić wszystko, aby utrzeć szefowi nosa!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×