"M jak miłość" odcinek 1561. Łukasz zerwie z Kasią dla Patrycji! Ktoś dowie się o ich zakazanym romansie? [CO SIĘ WYDARZY]

Już wkrótce Łukasz nawiąże romans z Patrycją, koleżanką Marty. W 1561. odcinku "M jak miłość" Wojciechowski zerwie nawet z Kasią! Poza tym ktoś dowie się o jego romansie! Czy będzie to mąż Patrycji? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1561. we wtorek, 26.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Łukasz (Jakub Józefowicz) pozna przypadkowo Patrycję (Alżbeta Lenska), dawną koleżankę Marty (Dominika Ostałowska) i żonę ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger). Wojciechowski bardzo spodoba się Argasińskiej...

Lilka pozna prawdę o swoim ojcu! Jacek jej to powie? Zobacz więcej

Mimo że początkowo Patrycja będzie chciała dla dobra swojego małżeństwa zerwać kontakty z Łukaszem, to jednak jej się to nie uda. Co więcej, jak donosi "Świat Seriali" w 1561. odcinku "M jak miłość" zacznie się ich romans, a kochankowie dadzą się ponieść namiętności. Łukasz tak dobrze poczuje się w tej relacji, że postanowi zerwać z Kasią (Paulina Lasota)!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Niedługo później ich romans wyjdzie na jaw - Aneta przyłapie Łukasza i żonę swojego szefa w dwuznacznej sytuacji. Czy powie Argasińskiemu o zdradzie jego żony? Marta też się o tym dowie? Przekonamy się wkrótce!

Sonia i Janek dostaną złą przepowiednię przed ślubem! Są w niebezpieczeństwie? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×