"M jak miłość" odcinek 1561. Olek zostanie szefem Anety?! Dowie się, że ta znowu posunęła się do szantażu w pracy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1561. odcinku "M jak miłość" Aneta znów posunie się do szantażu w pracy, by móc wykonać operację. Niedługo później okaże się, że jej nowym szefem może zostać Olek! Jak zareaguje na intrygi żony? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1561. we wtorek, 26.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) nie ma skrupułów i potrafi wymyślić różne intrygi, by osiągnąć cel. Teraz będzie musiała nieźle kombinować, by zatrzymać swoją pracę!

Łukasz na romantycznej schadzce z Patrycją! Znowu się zakochał?Zobacz więcej

W 1561. odcinku "M jak miłość" nadejdzie dzień pierwszej samodzielnej operacji Anety, którą będzie się bardzo stresować. Niestety w ostatniej chwili dowie się, że zabieg ma przeprowadzić Arek (Mikołaj Bartosiewicz), a nie ona! Będzie to decyzja ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger), ale Chodakowska tak tego nie zostawi. Znowu zaszantażuje Arka - jeśli odda jej operację, to ta usunie jego kompromitujące zdjęcia, które zrobiła jakiś czas temu.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tymczasem ordynator wezwie Olka (Maurycy Popiel) na rozmowę i powie mu, że chciałby, by to on zajął jego miejsce! Czy Olek zostanie szefem Anety? Dowie się o jej kolejnej intrydze?

Jacek spłaci długi Uli i Bartka?! Będzie miał w tym interes!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×