"M jak miłość" odcinek 1562. Basia i Dawid spędzą razem noc?! Młoda Rogowska oszuka rodziców i popełni przestępstwo [CO SIĘ WYDARZY]

W 1562. odcinku serialu "M jak miłość" Dawid zaprosi Basię do siebie na noc, a Rogowska przyjmie zaproszenie! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1562. w poniedziałek, 01.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Basia (Karina Woźniak), córka Artura (Robert Moskwa) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska), jest zaintrygowana Dawidem (Iwo Wiciński), swoim nowym sąsiadem. Chłopak bardzo jej imponuje i widać, że Rogowska się w nim podkochuje. Czy nastolatek sprowadzi ją na złą drogę?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jacek spłaci długi Uli i Bartka?! Będzie miał w tym interes!Zobacz więcej

W 1562. odcinku serialu "M jak miłość" Dawid zaproponuje 12-latce, aby wpadła do niego na noc, bo jego rodziców nie będzie w domu. - Mam wolną chatę na noc. Można coś obejrzeć albo jakoś inaczej spędzić czas... - zagai chłopak, a Basia przyjmie zaproszenie.

Zauroczona Rogowska okłamie rodziców, że źle się czuje i nie może iść na wesele Janka (Tomas Kollarik) i Soni (Barbara Wypych), dzięki czemu będzie mogła wieczorem wymknąć się do domu sąsiadów. Zanim jednak zapadnie wieczór, Dawid postanowi zabrać ją na przejażdżkę autem rodziców.

Dramatyczna diagnoza lekarzy! Janek będzie przykuty do wózka?Zobacz więcej

Dawid będzie prowadził bez prawa jazdy i rozbije samochód! Nastolatek porzuci wrak w lesie i namówi Basię, aby okłamała policję i powiedziała, że wóz został skradziony. Wszystko będzie wyglądało tak, jakby chłopak już miał zatargi z prawem i doskonale wiedział, co robi...

Po takiej akcji nastolatkowie nie będą już w nastroju na romantyczny wieczór, a ich plany zostaną całkowicie pokrzyżowane, gdy dowiedzą się, że ślub Soni i Janka nie odbył się, bo Morawski został postrzelony i w ciężkim stanie trafił do szpitala!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×