"M jak miłość" odcinek 1562. Jacek spłaci długi Uli i Bartka?! Będzie miał w tym interes! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1562. odcinku "M jak miłość" Jacek będzie chciał założyć Lilce lokatę i przy okazji dowie się o problemach finansowych Lisieckich. Czy to on im pomoże? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1562. w poniedziałek, 01.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Lilka (Monika Mielnicka) w końcu dowiedziała się, że Jacek (Tomasz Sobczak) jest jej biologicznym ojcem. Bardzo trudno było jej to zrozumieć i zaakceptować, szczególnie, że Kotowski chce po tylu latach być obecnym w jej życiu. Być może wkrótce tak się zaangażuje, że pomoże innym członkom jej rodziny!

Tragedia na ślubie Soni i Janka! Morawski zostanie postrzelony przed kościołem! Nie przeżyje?!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1562. odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) będzie bardzo martwiła się o sytuację, w jakiej znaleźli się z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) i tym, że muszą sprzedać jego warsztat. Opowie o swoich problemach Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Niedługo później Rogowska spotka się z Jackiem, a ten zwierzy jej się, że chciałby założyć dla Lilki lokatę. Wtedy Marysia przypomni sobie o problemach Lisieckich, które są też problemami Mateusza (Krystian Domagała). Jeśli warsztat zostanie sprzedany, to zięć Jacka zostanie bez pracy.

Dlatego właśnie Marysia zdecyduje się opowiedzieć Kotowskiemu o problemach Uli, Bartka i Mateusza. Czy Jacek zdecyduje się wydać pieniądze dla Lilki, by ratować warsztat Lisieckiego? Czas pokaże!

Dawid zabierze Basię na przejażdżkę i spowoduje wypadek! Co z tego wyniknie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×