"M jak miłość" odcinek 1563. Franka wyzna Pawłowi miłość! Spędzą razem noc, a Zduński zgodzi się poznać rodziców dziewczyny? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1563. odcinku "M jak miłość" Franka wyzna Pawłowi miłość i zostanie u niego na noc! Zaproponuje mu także, by poznał jej rodziców! Robi się poważnie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1563. we wtorek, 2.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) wciąż boi się zaangażować w związek z Franką (Dominika Kachlik), ze względu na swoje poprzednie doświadczenia. Jednak w 1563. odcinku "M jak miłość" nastąpi przełom w tej sprawie!

Teresa Lipowska skomentowała plotki o odejściu z serialu. Co będzie dalej z Barbarą Mostowiak?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wtedy Basia (Gabriela Raczyńska) pójdzie na noc do kuzynki, więc Paweł będzie miał "wolną chatę" i zaprosi Frankę. Choć dziewczyna zaproponuje Zduńskiemu, że będzie spała na kanapie, ten nie pozwoli jej na to i tylko namiętnie pocałuje. To sprawi, że Franka zdecyduje się na odważne wyznanie! - Wiesz, zakochałam się w tobie od pierwszego wejrzenia... - powie, ale nie da Pawłowi dojść do głosu i tylko doda: I nic nie mów, niczego nie przyspieszajmy... Chcę, żebyś był absolutnie pewien...

Tę noc para spędzi razem, choć tylko w objęciach. Jednak widocznie ich to do siebie zbliży, bo gdy Franka poprosi Pawła, by pojechał z nią do domu, do Bukowiny Tatrzańskiej, ten od razu się zgodzi! Czy w końcu jest gotowy na poważny związek?

Paweł zostanie pobity zamiast Piotrka! Dzięki temu się pogodzą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×