"M jak miłość" odcinek 1564. Pierwsza poważna rozmowa Anity i Kamila! Wyjdzie na jaw, czemu prawnik tak się zachowuje? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1564. odcinku "M jak miłość" Anita i Kamil pogodzą się i dojdzie między nimi do poważnej rozmowy. Czy Anita dowie się, dlaczego prawnik tak się zachowuje i spojrzy na niego łaskawszym okiem? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1564. w poniedziałek, 8.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamil (Marcin Bosak) już wkrótce podpadnie Anicie (Melania Grzesiewicz), bo ją obrazi, a ta nie będzie chciała go znać. Prawnik postanowi więc przeprosić przyjaciółkę - głównie dla szczęścia Poli (Hania Nowosielska).

Kamil zrobi Anicie okropny kawał! Kobieta zerwie z nim wszelki kontakt?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1564. odcinku "M jak miłość" Kamil zwabi Anitę na Deszczową i padnie przed nią na kolana z bukietem kwiatów. Kobieta na początku nie będzie chciała mu wybaczyć, ale serce jej zmięknie, gdy u boku Gryca pojawi się Pola. W końcu pogodzą się, a potem dojdzie między nimi do pierwszej szczerej rozmowy odkąd się znają. Anita będzie chciała dowiedzieć się, co kryje się za zachowaniem Kamila.

- Zadałeś sobie sporo trudu…
- Miło, że doceniasz moją inwencję!
- Dlaczego taki jesteś? Doktor Jekyll i mister Hyde…
- Nie wiem. Może to jakaś kara z poprzedniego wcielenia?(...) Niektórzy tak mają... Schrzanią wszystko, co dobrego przyniesie im los. Jakaś skaza na życiorysie, nie wiem, klątwa?
- A może… nieszczęśliwa miłość? Wiem coś o tym...

Czy jego zachowanie powoduje jego nieodwzajemniona miłość do Magdy (Anna Mucha)? Czy Kamil jeszcze się zmieni? Czas pokaże!

Sandra ucieknie od Wernera! Jednak nie będą razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×