"M jak miłość" odcinek 1565. Aneta pomoże Patrycji i Łukaszowi i zrobi Wojciechowskiemu awanturę! Chłopak coś zrozumie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1565. odcinku "M jak miłość" Aneta przyłapie Patrycję i Łukasza na czułościach w szpitalu i będzie ich kryć przed Argasińskim. Potem jednak zrobi Łukaszowi awanturę! Tylko czy to coś da? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1565. we wtorek, 9.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Jakub Józefowicz) rozpoczął romans z Patrycją (Alżbeta Lenska), a Aneta (Ilona Janyst) od razu zauważyła, że chłopak zaczął dziwnie się zachowywać. Już wkrótce pozna prawdę...

Marta domyśli się, że Patrycja spotyka się z Łukaszem? Romans przyjaciółki zacznie ją niepokoić!Zobacz więcej

W 1565. odcinku "M jak miłość" Chodakowska wejdzie do jednego z gabinetów w szpitalu, a tam zobaczy czułości Patrycji i Łukasza! Będzie w szoku, ale kiedy zobaczy, że w ich stronę idzie Argasiński (Karol Strasburger), nie straci rezonu. Od razu znajdzie sposób, by ten nie odkrył prawdy i odciągnie go na bok. Choć Chodakowska uratuje Patrycję i Łukasza, nie będzie podobała jej się ich relacja i postanowi przemówić koledze do rozsądku.

- Co ty w ogóle sobie myślałeś? Maczać pióro w firmowym kałamarzu, to już jest nieodpowiedzialne... Ale żeby w kałamarzu ordynatora?... Błagam!
- Nikt nie wie i się nie dowie...
- Skąd... Jesteście przecież tacy dyskretni!
- Słuchaj, bez urazy... ale kim ty właściwie jesteś, żeby mi robić wykłady?
- Kimś, kto zna kobiety i wie, że panie w średnim wieku nie zostawiają swoich dobrze sytuowanych mężów dla chłopców na dorobku! Nawet z boskim ciałem i mózgiem jak brzytwa!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Łukasz nie za bardzo przejmie się jej uwagami, ale wyzna Anecie, że jego relacja z Patrycją to nie kaprys, ale coś poważnego! Ona jednak w to nie uwierzy. Czy ma rację i Łukasz będzie miał kłopoty?

Ola zmusi Jakuba, aby poszedł z nią na randkę! Czy Karski coś do niej czuje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×