"M jak miłość" odcinek 1565. Iza w łóżku z Michałem! Zdradzi Marcina pod wpływem narkotyków?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1565. odcinku "M jak miłość" Bosacki postanowi zemścić się na Marcinie za zniszczenie jego małżeństwa. Tak zadziała na służbowym wyjeździe, że Iza wyląduje w łóżku z Michałem! Wszystko zostanie nagrane... Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1565. we wtorek, 9.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) zajął się w pracy sprawą Bosackich i dzięki jego odkryciom Bosacki (Dariusz Kordek) został wyrzucony z domu przez żonę (Małgorzata Sadowska). Chodakowski nie wiedział, że mężczyzna współpracuje z jego żoną (Adriana Kalska)...

Dawid zabierze Basię na przejażdżkę i spowoduje wypadek! Co z tego wyniknie?Zobacz więcej

W 1565. odcinku "M jak miłość" Iza wyjedzie służbowo do Krakowa z Michałem (Paweł Deląg) oraz Bosackim. Ten drugi postanowi wykorzystać okazję do zemsty - najpierw po kryjomu zainstaluje w pokoju hotelowym koleżanki kamerę. Wieczorem zaś, podczas świętowania sukcesu w barze, Janek pójdzie o krok dalej. Doda do drinków Izy oraz Michała narkotyk!

Niedługo później oboje poczują się źle, a Janek będzie ich filmował... - Nie wiem, co mi się stało... - powie Iza, której nagle zakręci się w głowie. - Ja chyba też przesadziłem z tym świętowaniem, chociaż wcale tak dużo nie wypiłem... To, co? Odprowadzę cię do pokoju... - zaproponuje na to Michał. Kiedy oboje wejdą do pokoju Chodakowskiej, stracą przytomność i padną na łóżko.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jakiś czas później Bosacki wejdzie do swojego pokoju i będzie oglądał swoje "dzieło" - nagranie, na którym Iza i Michał leżą nadzy w łóżku... Do czego dojdzie między nimi? Bosacki dostarczy nagranie Marcinowi? Co z tego wyniknie? Tego dowiemy się wkrótce!

Bosacki da Izie narkotyk, a ona spędzi noc z Michałem?! Marcin dowie się o tym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×