"M jak miłość" odcinek 1565. Marta domyśli się, że Patrycja spotyka się z Łukaszem? Romans przyjaciółki zacznie ją niepokoić! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1565. odcinku "M jak miłość" Marta znów spotka się z Patrycją, a ta opowie jej o weekendzie spędzonym z kochankiem. Czy Wojciechowska zorientuje się, że chodzi o Łukasza? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1565. we wtorek, 9.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Jakub Józefowicz) wplątał się w romans z Patrycją (Alżbeta Lenska), mimo że ta ma męża. Nie wie także, że to przyjaciółka jego matki, Marty (Dominika Ostałowska)...

Paweł zostanie pobity zamiast Piotrka! Dzięki temu się pogodzą?Zobacz więcej

W 1565. odcinku "M jak miłość" Patrycja i Łukasz wrócą ze wspólnie spędzonego weekendu, a Argasińska od razu pójdzie do Marty na plotki. Będzie zachwycona ostatnimi dniami i opowie przyjaciółce o młodym kochanku. W końcu Wojciechowska zacznie zastanawiać się, co z mężem Patrycji, ale ona nie będzie się nim przejmować.

- Twój mąż... niczego się nie domyśla?
- Nie, żyjemy trochę osobno... Widzisz, ja jestem dla niego... przezroczysta. Nie jest sobie w stanie wyobrazić, że ktoś mógłby się mną zainteresować.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W końcu romans Patrycji zacznie niepokoić Martę. - Facet w wieku mojego syna? Jesteś pewna, że wiesz, co robisz? - zapyta ją, pełna wątpliwości. Czy domyśli się, że kochankiem Patrycji jest rzeczywiście Łukasz?

Iza załamana po wspólnej nocy z Michałem! Nie powie o tym Marcinowi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×