"M jak miłość" odcinek 1565. Michał tęskni za Joasią! To dlatego po pijaku zacznie przystawiać się do Izy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1565. odcinku serialu "M jak miłość" Michał wyśle do Joasi wiadomość, aby wiedziała, że bardzo za nią tęskni. Czy Bosacki wykorzysta jego problemy sercowe, aby zemścić się na Izie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1565. we wtorek, 9.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Michał (Paweł Deląg) bardzo chciał być z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) i gdy kobieta w końcu dała mu szanse, stosował bardzo nieczyste zagrywki, aby ją przy sobie zatrzymać... Teraz Chodakowska przebywa za granicą i nie utrzymuje kontaktów z pisarzem.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Michał chce donieść na Bosackiego na policję! Iza go powstrzyma?Zobacz więcej

W 1565. odcinku serialu "M jak miłość" Michał będzie pod ogromnym wrażeniem, gdy będzie obserwował, jak dobrą żoną jest Iza (Adriana Kalska), która nawet na wyjeździe służbowym myśli o mężu i dzieciach. Ostrowski od razu przypomni sobie, co stracił, tracąc Joasię.

Postanowi napisać do niej wiadomość, aby jej o sobie przypomnieć. - Joasiu, szkoda że Ciebie tutaj nie ma. Tęsknię - napisze. Nie będzie miał pojęcia, że chwile później stanie się uboczną ofiarą okrutnej intrygi wymyślonej przez Bosackiego (Dariusz Kordek).

Mężczyzna dosypie narkotyki do drinków Izy i Michała, a odurzony i stęskniony za miłością Ostrowski od razu rzuci się w ramiona swojej pracownicy. Całą sytuację z ukrycia będzie filmował Bosacki, który będzie chciał skompromitować Chodakowską i rozbić jej małżeństwo...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×