"M jak miłość" odcinek 1565. Ola zmusi Jakuba, aby poszedł z nią na randkę! Czy Karski coś do niej czuje? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1565. odcinku serialu "M jak miłość" Ola będzie miała już dość niezdecydowania Jakuba. Czy w końcu zdoła wyciągnąć go na randkę? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1565. we wtorek, 9.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ola (Katarzyna Mosek) od niedawna pracuje w biurze detektywistycznym Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Dziewczyna bardzo polubiła szefa i chciałaby poznać go bliżej. Karski, który ma za sobą wiele miłosnych niepowodzeń, nie chce jej jednak do siebie dopuścić....

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marta domyśli się, że Patrycja spotyka się z Łukaszem? Romans przyjaciółki zacznie ją niepokoić!Zobacz więcej

W 1565. odcinku serialu "M jak miłość" Jakub będzie w bardzo dobrym humorze i oznajmi współpracownikom, że umówił się na randkę. Oli zrobi się z tego powodu bardzo przykro. Zauważy to Olewicz (Tomasz Dedek). Mężczyzna spróbuje ją trochę pocieszyć, a później obmyśli intrygę, która ma zbliżyć ją z Jakubem.

Jerzy wyśle ją wraz z Jakubem na obserwację. Gdy będą śledzić niewiernego męża, zaczną udawać parę, aby wzbudzać niczyich podejrzeń. W pewnym momencie, aby uniknąć zdemaskowania, będą musieli się nawet pocałować! Ola będzie bardzo zadowolona z przebiegu akcji.

Wieczorem okaże się, że randka Karskiego okazała się całkowitym niewypałem. Ola uzna, że to dobry moment, aby spróbować swojego szczęścia i zaproponuje szefowi, aby na następną randkę poszedł właśnie z nią! Jakub się zgodzi.

Iza w łóżku z Michałem! Zdradzi Marcina pod wpływem narkotyków?!Zobacz więcej

Dziewczyna zrobi się na bóstwo. Będzie chciała zrobić na Jakubie jak najlepsze wrażenie. Ten jednak w ostatniej chwili będzie chciała odwołać spotkanie. *- Ola, bardzo mi przykro, ale pracujemy razem i z tego nie może wyjść nic dobrego... - oznajmi.

Tego będzie już za wiele! Ola wścieknie się na szefa i postawi sprawę jasno. - Jeśli uważasz, że praca jest ważniejsza od bycia szczęśliwym, to jesteś po prostu idiotą... szefie. Umówisz się ze mną na tę randkę czy nie, do cholery?* - wygarnie Jakubowi.

- Tak... - odpowie pokornie Karski. Jak przebiegnie ich pierwsza randka? Czy ten związek ma przyszłość? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×