"M jak miłość" odcinek 1566. Aneta prawie zabije pacjenta! Olek weźmie winę na siebie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1566. odcinku serialu "M jak miłość" na jaw wyjdzie, że Aneta popełniła błąd, który mógł kosztować życie pacjenta! Olek postanowi kryć ukochaną. Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1566. w poniedziałek, 15.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) jest osobą niezwykle ambitną i chce szybko rozwijać swoją lekarską karierę, w nosie mając szowinistyczne przytyki Argasińskiego (Karol Strasburger), który uważa, że nie nadaje się na operatora. Czy ordynator może mieć jednak rację?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Lilka nie może patrzeć na cierpienie brata. Poprosi Jacka o pieniądze na leczenie?Zobacz więcej

W 1566. odcinku serialu "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) będzie asystował Anecie przy stole operacyjnym. W pewnym momencie stan pacjenta drastycznie się pogorszy, a... lekarka wpadnie w panikę! Na szczęście Chodakowski zachowa zimną krew i w porę ustabilizuje chorego.

Później zorientuje się, że jego żona popełniła poważny błąd jeszcze przed operacją. Nie dopilnowała, aby choremu odstawiono silny lek. W rozmowie z ordynatorem Olek weźmie jednak całą winę na siebie, wiedząc, że szef szuka haków na Anetę i chce odsunąć ją od operacji.

W swoją intrygę wciągnie też Laurę (Klaudia Kulinicz), która celowo zaleje pieczątkę Anety kawą i zniszczy dowody jej winy. Mimo wsparcia męża, Chodakowska nie będzie potrafiła pogodzić się z tym, że przez jej niedopatrzenie mógł zginąć człowiek...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×