"M jak miłość" odcinek 1567. Dawid zamieszany w napaść na bezdomnego?! Chłopak znów oszuka policję... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1567. odcinku serialu "M jak miłość" Dawid wezwie policję do pobitego bezdomnego. Jego matka zacznie podejrzewać, że chłopak nie był tylko świadkiem... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1567. we wtorek, 16.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Basia Rogowska (Karina Woźniak) jest zapatrzona w swojego nowego sąsiada, przebojowego Dawida (Iwo Wiciński), którzy przeprowadził się z dużego miasta. Już raz widziała jak chłopak łamie prawo, a mimo to będzie chciała się z nim zadawać.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Lilka nie może patrzeć na cierpienie brata. Poprosi Jacka o pieniądze na leczenie?Zobacz więcej

W 1567. odcinku serialu "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) wpadnie w lesie na zdenerwowanego Dawida. Chłopak powie mu, że być świadkiem napadu na bezdomnego i poprosi o telefon. Na miejsce zdarzenia przyjedzie Andrzejek (Tomasz Oświeciński).

Chłopak wyzna policjantami, że mężczyzna został pobity przez dwóch mężczyzn, którzy następnie oddalili się czerwonym samochodem. Lisiecki mu uwierzy, ale będzie musiał zabrać go na posterunek, aby spisać zeznania w obecności jego matki, Olgi (Małgorzata Lewińska).

Jaszewska będzie miała wątpliwości, czy wersja jej syna jest prawdziwa. Nic nie powie policjantom, ale później wprost spyta syna, czy miał coś wspólnego z atakiem. Co odpowie Dawid? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×