"M jak miłość" odcinek 1568. Argasiński odkryje błąd Anety! Na zawsze odsunie ją od operacji?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1568. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Argasiński wie, iż Aneta popełniła błąd przed operacją. Postanowi okrutnie ją ukarać... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1568. w poniedziałek, 22.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Aneta (Ilona Janyst) popełni błąd, który mógł kosztować życie pacjenta. Będzie załamana, a Olek (Maurycy Popiel) weźmie całą winę na siebie...

Aneta prawie zabije pacjenta! Olek weźmie winę na siebie?Zobacz więcej

W 1568. odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) oświadczy Olkowi, że wie, iż to nie on popełnił błąd. - Jestem pewien, że zlecenie wystawiła pańska żona... Pan nie popełnia takich błędów. Szczęśliwie pacjent wyszedł z tego bez szwanku. Dlatego nie będę drążył sprawy... - powie chirurg. Niestety będzie miał jednak złe wieści - nie pozwoli Anecie już operować! - Pan pewnie wie, że doktor Aneta wiele razy podejmowała ze mną temat samodzielnych operacji? Jest bardzo niecierpliwa, naciska... Ale na moim oddziale operować nie będzie! To kwestia zaufania... - doda.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Niedługo później Aneta dowie się, że została wykreślona ze wszystkich zabiegów i zaleje się łzami. Cały czas wspierać ją będzie Olek, który, by poprawić żonie humor, wykupi wczasy na Sardynii.

Czy Aneta podda się bez walki czy będzie walczyć z Argasińskim?

Ula i Bartek wyjadą z Grabiny na zawsze? Stracą wszystko...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×