"M jak miłość" odcinek 1568. Iza powie Anecie, co wydarzyło się w Krakowie! Co doradzi jej żona Olka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1568. odcinku serialu "M jak miłość" Iza postanowi wyznać Anecie, co zaszło w Krakowie. Żona Olka doradzi jej, aby nie mówiła o tym Marcinowi. Czy to dobre wyjście? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1568. w poniedziałek, 22.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bosacki (Dariusz Kordek) odurzył Izę (Adriana Kalska) i Michała (Paweł Deląg) narkotykami i sprawił, że wylądowali razem w łóżku. Michał będzie chciał powiadomić o wszystkim policję, ale Chodakowska będzie błagać go, by tego nie robił.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Iza chce odejść z pracy w wydawnictwie! Michał na to nie pozwoli?Zobacz więcej

W 1568. odcinku serialu "M jak miłość" Iza nie będzie mogła wytrzymać i w końcu postanowi opowiedzieć Anecie (Ilona Janyst) o tym, co wydarzyło się w Krakowie. - Zwariowałaś, co ty opowiadasz? To nie była żadna zdrada - pocieszy ją żona Olka. - A co? Leżałam z obcym facetem w łóżku, rozebrana...* - odpowie jej załamana przyjaciółka.

- Nie działałaś świadomie! Sam alkohol nie mógł wywołać takiej reakcji, nawet jeśli masz alergię. Ale jeśli ktoś ci dodał jakieś świństwo do drinka... Słuchaj, zamknij całą tę sprawę za grubymi drzwiami i wyrzuć klucz. Po prostu o tym zapomnij - Aneta będzie obstawiać przy swoim.

Argasiński odkryje błąd Anety! Okrutnie ją ukarze...Zobacz więcej

Żona Olka doradzi Izie, aby pod żadnym pozorem nie mówiła o tym Marcinowi. - Nie ma innego wyjścia. Chyba, że chcesz rozpieprzyć swoją rodzinę? Podejdź do tego na zimno. Pełna szczerość jest w tym momencie najgorszym rozwiązaniem - stwierdzi.

Czy Iza posłucha rady przyjaciółki? A może zdecyduje się wyznać mężowi prawdę? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×