"M jak miłość" odcinek 1569. Paweł zaproponuje France, by z nim zamieszkała! Jest już gotowy na związek? [CO SIĘ WYDARZY]

Wygląda na to, że w 1569. odcinku "M jak miłość" związek Franki i Pawła wejdzie na kolejny poziom! Paweł zaproponuje dziewczynie wspólne mieszkanie! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1569. we wtorek, 23.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) powoli się docierają i wygląda na to, że ich relacja robi się coraz bardziej poważna. W 1569. odcinku "M jak miłość" będą przygotowywali się do wyjazdu do Bukowiny Tatrzańskiej, by Zduński mógł poznać rodzinę fryzjerki.

Argasiński odkryje błąd Anety! Okrutnie ją ukarze...Zobacz więcej

Podczas pakowania dziewczyna wyczuje jednak, że Paweł trochę obawia się tej wizyty. Tymczasem Basia (Gabriela Raczyńska) zasugeruje dziewczynie ojczyma, by się do nich wprowadziła! Ona jednak wciąż nie będzie pewna uczuć partnera. Dlatego Basia zdecyduje się na poważną rozmowę z Pawłem, by uświadomić mu, że jeśli nadal będzie się tak zachowywał, to straci Frankę. - Znam cię jak nikt. Widzę najlepiej, co robisz... I nie mogę już na to patrzeć, bo Franka w końcu zwieje! Każda normalna dziewczyna na jej miejscu już dawno by to zrobiła! (...) Nie robisz dla niej miejsca w swoim życiu... - wyjaśni mu.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kiedy wieczorem Zduński oświadczy córce, że zjedzą kolację we trójkę, Basia zrozumie, że Paweł wreszcie zaproponował France wspólne mieszkanie. Okaże się jednak, że chce dziewczynie oddać tylko jedną ze swoich szuflad. Wieczorem, po kolejnej rozmowie z córką, jednak zmieni zdanie i zaproponuje France, by z nim zamieszkała! Niestety zrobi to w fatalnym stylu i urazi ukochaną.

- Baśka ma rację... Powinnaś z nami zostać.
- Powinnam? Czy naprawdę tego chcesz? Nie jesteś w stanie powiedzieć mi dwóch słów, ale chcesz, żebym z tobą zamieszkała?
- Nie chcesz?
- Nie chcę być tylko twoją współlokatorką. Chcę być kimś znacznie więcej...

Czy Franka i Paweł zamieszkają razem? Ich związek będzie poważny?

Sonia po rozstaniu będzie miała myśli samobójcze! Rafał zdoła ją pocieszyć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • O WALKA ALA FRANKA (gość)

    O PAWŁA ZDUSKI

    13.02.2021 17:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×