"M jak miłość" odcinek 1569. Ula i Bartek nie będą mieli gdzie mieszkać! Czy uda im się wyjść na prostą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1569. odcinku serialu "M jak miłość" Ula i Bartek przyjadą do Warszawy, aby zacząć nowe życie w stolicy. Początki będą jednak niezwykle trudne... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1569. we wtorek, 23.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ula (Iga Krefft) wpadła w gigantyczne długi musiała sprzedać cały swój majątek. Teraz razem z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) będzie musiała zacząć wszystko od nowa. Małżeństwo postanowi przenieść się do stolicy.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Paweł zaproponuje France, by z nim zamieszkała! Jest już gotowy na związek?Zobacz więcej

W 1569. odcinku serialu "M jak miłość" Lisiecka wciąż będzie miała gigantyczne wyrzuty sumienia. - Nie powiedziałeś mi złego słowa, nie robiłeś wyrzutów... A przeze mnie straciłeś dom, warsztat... Wszystko, co udało nam się zbudować. Masz pecha, biedaku, że trafiłeś właśnie na mnie - westchnie.

- Już ci mówiłem: z takim pechem mogę iść przez całe życie... Choćby do piekła! Ja się pracy nie boję! Mogę robić wszystko: zostanę kurierem, będę woził paczki... I powoli staniemy na nogi. I wcale nie w Grabinie ani nie w Australii, ale właśnie w Warszawie znajdziemy swoje miejsce? - pocieszy ją mąż.

Dawny znajomy Bartka wesprze kolegę w potrzebie i pod nieobecność żony pozwoli im pomieszkać w jego mieszkaniu. Niestety, małżonka gospodarza wcześniej wróci z wyjazdu i gdy zobaczy Ulę, to wyrzuci ją za drzwi, myśląc że jej mąż sprowadził sobie kochankę!

Łukasz zabierze Patrycję na wyjazd na Mazury! Traktuje ten związek na poważnie? Zobacz więcej

Lisieccy zaczną szukać nowego lokum. Postanowią spytać Piotrka (Marcin Mroczek), czy mogliby przenocować na Deszczowej. Jakiś czas później spotkają się też z Pawłem (Rafał Mroczek) i Franką (Dominika Kachlik). Gdy dziewczyna dowie się o ich sytuacji, wręczy im klucze do mieszkania swojej koleżanki z pracy, mówiąc, że jest opłacone do końca miesiąca.

Dzięki temu Lisieccy przynajmniej przez jakiś czas nie będą musieli martwić się o dach nad głową. Bartek znajdzie pracę jako dostawca, a Ula weźmie udział w rekrutacji do biura podróży. Czy uda im się wyjść na prostą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • CHE PROWAC UŁA (gość)

    KANCELARII BUDZYNSKIEGO I WERNERA

    11.02.2021 22:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×