"M jak miłość" odcinek 1570. Basia wyzna Dawidowi miłość! Tymczasem Maria pozna sekrety rodziny Jaszewskich... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1570. odcinku "M jak miłość" Basia wyzna Dawidowi miłość! Będzie bardzo denerwowała się, że źle zrobiła, a tymczasem jej matka pozna prawdę o rodzinie Jaszewskich... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1570. w poniedziałek, 1.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Basi (Karina Woźniak) bardzo spodobał się Dawid (Iwo Wiciński), tajemniczy chłopak, który zdecydowanie coś ukrywa. W 1570. odcinku "M jak miłość" nastąpi przełom w ich relacji, bo Rogowska zdecyduje się na odważne wyznanie!

Marcin dowie się o zdradzie Izy! Zostawi rodzinę i wyjedzie...Zobacz więcej

Okaże się, że Dawid zajął drugie miejsce w konkursie fotograficznym. Choć on specjalnie się tym nie przejmie, to Basia będzie bardzo dumna i szczerze mu pogratuluje. W końcu... wyzna mu miłość! - Masz podium! Zauważyli, docenili twój talent... A ja zawsze wiedziałam, że jesteś niesamowity! I chyba dlatego się w tobie zakochałam... Po same uszy - powie, a Dawid tylko przytuli dziewczynę i uśmiechnie się z satysfakcją.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Potem Basia zacznie żałować swojego wyznania i zwierzy się babci, że chyba popełniła błąd i odstraszyła chłopaka. Barbara (Teresa Lipowska) stanie na wysokości zadania i od razu wnuczkę pocieszy. Tymczasem Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pozna sekrety Jaszewskich (Małgorzata Lewińska i Tomasz Lelek). Okaże się, że nie są szczęśliwym małżeństwem, bo Mariusz zdradza Olgę, a Dawid jakiś czas temu popełnił przestępstwo... Czy Basia też się o tym dowie?

Laura Samojłowicz wraca do serialu?! Majka znów zawróci Pawłowi w głowie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×