"M jak miłość" odcinek 1571. Michał dogada się z Bosackim za plecami Izy! Szantażysta i tak go oszuka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1571. odcinku serialu "M jak miłość" Michał zawrze układ z Bosackim. Czy w ten sposób chce chronić Izę? A może chodzi mu wyłącznie o swój własny interes? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1571. we wtorek, 2.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bosacki (Dariusz Kordek) uknuł okrutną intrygę, aby zemścić się na Marcinie (Mikołaj Roznerski). Odurzył Izę (Adriana Kalska) narkotykami i sprawił, że wylądowała w łóżku z Michałem (Paweł Deląg)! Teraz przystąpi do realizacji kolejnych etapów swojego planu...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin dowie się o zdradzie Izy! Zostawi rodzinę i wyjedzie...Zobacz więcej

Michał jest zaledwie pionkiem w grze Bosackiego. Mężczyzna uzna jednak, że musi jakoś podreperować swój budżet i postanowi zażądać pieniędzy od właściciela wydawnictwa. W 1571. odcinku serialu "M jak miłość" pojawi się w jego biurze i złoży mu propozycję nie do odrzucenia.

Ostrowski początkowo będzie chciał wyrzucić go za drzwi, ale ostatecznie postanowi przyjąć jego warunki. - Dostaniesz ode mnie te pieniądze, ale pod jednym warunkiem. Iza z Marcinem nie mogą się o niczym dowiedzieć, a dwa, że zniszczysz wszystkie, ale to wszystkie kopie - powie Bosackiemu.

Ola odkryje, że Jakub umówił się z inną dziewczyną! Natychmiast zwolni się z pracy... Zobacz więcej

Niedługo potem Michał przygotuje całą kwotę, a Bosacki przekaże mu dysk z kompromitującym nagraniem. - Nagranie jest tylko na pendrivie, który ci wcześniej dałem i na tym dysku... - zapewni szantażysta. - Na pewno? - spyta Ostrowski. - Michał, znamy się tyle lat, masz moje słowo - usłyszy w odpowiedzi.

Jak można było się spodziewać, mężczyzna nie będzie zamierzał dotrzymać słowa. Jeszcze raz poprosi żonę, aby do niego wróciła, a gdy ta od mówi, usiądzie do komputera i zacznie pisać wiadomość do Marcina. W załączniku umieści nagranie z Krakowa...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×