"M jak miłość" odcinek 1572. Anita zostawi Polę i Kamila i wyjedzie z Warszawy?! Dostanie ciekawą propozycję! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1572. odcinku "M jak miłość" Anita dostanie ciekawą propozycję pracy, ale żeby ją przyjąć, będzie musiała wyjechać z Warszawy! Zostawi Polę i Kamila? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1572. w poniedziałek, 8.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Anita (Melania Grzesiewicz) bardzo polubiła Polę (Hanna Nowosielska), a Kamil (Marcin Bosak) często to wykorzystuje i prosi ją o pomoc w opiece nad córką. Wkrótce może jednak zostać bez pomocy...

Aneta odejdzie z zawodu?! Załamie się, gdy Argasiński nie będzie chciał przedłużyć z nią umowy!Zobacz więcej

W 1572. odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Pola nadal ma kłopoty w przedszkolu i w końcu Kamil wybierze się na wizytę do psychologa. Tam dowie się, że dziewczynka za bardzo przywiązała się do Anity. - Pola nawiązała z panią Anitą silną więź emocjonalną. I pewnych rzeczy nie da się już tak po prostu odkręcić... - oceni psycholog.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Gryc nie będzie jednak wiedział, że Anita dostała propozycję pracy w Gdańsku i na poważnie zastanawia się nad przyjęciem jej! Będzie musiała podjąć decyzję, która będzie miała duży wpływ na życie Poli... Co zrobi?

Matka Poli wróci do jej życia! Będzie chciała zabrać ją Kamilowi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×