"M jak miłość" odcinek 1572. Marszałek zdradza żonę?! Krystyna chce przeprowadzić się do Zduńskich [CO SIĘ WYDARZY]

W 1572. odcinku serialu "M jak miłość" Krystyna oznajmi Kindze, że rozstaje się z Marszałkiem! Będzie przekonana, że mąż ją zdradza! Jaka jest prawda? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1572. w poniedziałek, 8.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kinga (Katarzyna Cichopek) przez ostatnie miesiące musiała się zmagać z poważnym kryzysem z swoim małżeństwie. Na całe szczęście udało jej się pojednać Piotrkiem (Marcin Mroczek). Czy teraz będzie musiała ratować związek swojej matki?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Krystyna złamie Staszkowi serce?! Lilka musi przemówić matce do rozumuZobacz więcej

W 1572. odcinku serialu "M jak miłość" Krystyna (Hanna Mikuć) pojawi się na Deszczowej i zapyta córkę, czy mogłaby się do nich przeprowadzić. Jest bowiem przekonana, że Wojtek (Emilian Kamiński) ją zdradza i nie chce mieć z nim nic wspólnego!

- Od jakiegoś czasu Wojtek regularnie gdzieś znika... Raz w tygodniu, ostatnio nawet częściej. Wcześniej na kilka godzin, a teraz - nawet na całe dnie - wyjaśni Filarska-Marszałek. - Pytałaś go, co robi? - zapyta Maria (Małgorzata Pieńkowska), która akurat będzie w odwiedzinach u synowej.

- Oczywiście, że pytałam! Próbował mi wcisnąć jakieś bajki... - odpowie jej Krystyna. Kinga przez chwile zacznie podejrzewać, że Marszałek jest chory, ale ta teoria bardzo szybko upadnie. Zduńska wciąż nie będzie mogła uwierzyć, że jej ojczym ma romans.

Krystyna będzie jednak pewna swego. - Dziś podsłuchałam, jak mówił do kogoś przez telefon: "widzimy się po południu" i jeszcze że "coraz bardziej mi się podobają te przebieranki, tylko nie wiem, czy dam radę kondycyjnie" - jej relacja rzeczywiście będzie brzmiała bardzo niepokojąco.

Marcin dowie się o zdradzie Izy! Zostawi rodzinę i wyjedzie...Zobacz więcej

Kinga postanowi opowiedzieć o wszystkim Magdzie (Anna Mucha). Budzyńska będzie zaniepokojona kolejnymi wyskokami ojca i razem z Piotrkiem zacznie prywatne śledztwo. Marszałek będzie próbował ich zwieść, ale ostatecznie jego tajemnica wyjdzie na jaw!

Okaże się, że senior zaczął trenować... średniowieczne walki rycerskie! Zduński nie będzie wiedział, co tym wszystkim myśleć... Wszystko jednak będzie wskazywać na to, że dochował wierności ukochanej! Co powie na to Krystyna? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×