"M jak miłość" odcinek 1573. Aneta odejdzie z zawodu?! Załamie się, gdy Argasiński nie będzie chciał przedłużyć z nią umowy! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1573. odcinku "M jak miłość" Aneta dowie się, że Argasiński nie chce przedłużyć umowy z nią. Załamie się i będzie chciała odejść z zawodu! Jaką decyzję podejmie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1573. we wtorek, 9.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) od początku nie dogadywała się ze swoim nowym szefem, Argasińskim (Karol Strasburger), a ich relacje pogorszyły się, gdy ta popełniła błąd. Ordynator uważa, że Chodakowska nie nadaje się na lekarza i zrobi wszystko, by jej to udowodnić...

Łukasz zażąda od Patrycji rozwodu z Argasińskim! Co ona na to?Zobacz więcej

W 1573. odcinku "M jak miłość" Aneta w drodze do pracy zobaczy wypadek - dziewczynkę, która została potrącona przez chłopaka jadącego na hulajnodze. Udzieli jej pomocy, ale przez to spóźni się do pracy, a Argasiński wezwie ją do siebie. Niespodziewanie ordynator zapowie, że nie przedłuży umowy z nią!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Aneta będzie załamana i w końcu zwierzy się swojej matce (Hanna Śleszyńska), że poważnie myśli o rezygnacji z zawodu! Na szczęście niedługo później zadzwoni do niej dziewczynka, której pomogła i podziękuje jej. To sprawi, że Aneta znów uwierzy w siebie! Czy będzie walczyć o zostanie w szpitalu?

Marcin ucieknie przed Izą do Grabiny! Tylko Barbarze zwierzy się ze zdrady żony...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×