"M jak miłość" odcinek 1573. Łukasz zażąda od Patrycji rozwodu z Argasińskim! Co ona na to? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1573. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz zażąda od Patrycji, aby powiedziała mężowi o ich miłości. Co zrobi Argasińska? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1573. we wtorek, 9.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Jakub Józefowicz) poznał Patrycję (Alżbeta Lenska), żonę ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger), i całkowicie stracił dla niej głowę! Wszystko wskazuje na to, że chłopak naprawdę się w niej w zakochał. Czy jednak ten związek ma przyszłość?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin dowie się o zdradzie Izy! Zostawi rodzinę i wyjedzie...Zobacz więcej

W 1573. odcinku serialu "M jak miłość" młody Wojciechowski będzie miał już dość ukrywania się i postanowi poważnie porozmawiać o Patrycją o ich wspólnej przyszłości. Zażąda, aby wyjawiła mężowi prawdę o ich romansie, aby mogli w końcu "oficjalnie" być razem.

Argasińskiej bardzo schlebia zainteresowanie Łukasza, ale nie jest gotowa przekreślać swojego wygodnego i uporządkowanego życia u boku zamożnego lekarza. Zacznie się wykręcać i nie da Łukaszowi jednoznacznej odpowiedzi. Co gorsza, zaczną ja dręczyć wyrzuty sumienia z powodu zdrady...

Kobieta wie jednak, że nie może już dłużej grać na dwa fronty. Nie będzie chciała być z tym sama i poprosi o radę Martę (Dominika Ostałowska). Czy postanowi odejść od męża i związać się z młodym fizjoterapeutą? A może złamie Łukaszowi serce? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×