"M jak miłość" odcinek 1573. Patrycja chce poznać dzieci Marty! Dowie się, że Łukasz jest synem jej przyjaciółki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1573. odcinku serialu "M jak miłość" Patrycja uzna, że chętnie poznałaby dzieci Marty. Czy dowie się, że jej kochanek jest synem jej przyjaciółki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1573. we wtorek, 9.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Patrycja (Alżbeta Lenska) wdała się w romans z Łukaszem (Jakub Józefowicz), ale wciąż nie jest pewna swoich uczuć do chłopaka. Ze swoich wątpliwości często zwierza się Marcie (Dominika Ostałowska), nie mając pojęcia, że rozmawia z matką swojego kochanka!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Łukasz zażąda od Patrycji rozwodu z Argasińskim! Co ona na to?Zobacz więcej

W 1573. odcinku serialu "M jak miłość" Argasińska ponownie wpadnie w odwiedziny do Marty. W mieszkaniu będzie panować spory bałagan, którego głównym sprawcą będzie szykująca się na wycieczkę Ania (Gabriela Świerczyńska). Rozmowa obu kobiet siłą rzeczy zejdzie zatem na dzieci.

- Jak to jest możliwe, że nigdy nie poznałam twoich dzieci? - zapyta Patrycja.
- No, tak się złożyło... - odpowie jej Marta.

Wojciechowska będzie chciała pokazać przyjaciółce swoje rodzinne zdjęcie. Będzie to jednak niemożliwe, ponieważ fotografia przypadkowo się stłucze. Patrycja w dalszym ciągu nie będzie miała zatem pojęcia, że od jakiegoś czasu plotkuje o swoim kochanku z... jego matką.

Wydaje się jednak, że prędzej czy później ta informacja musi wyjść na jaw... W końcu sam Łukasz bardzo chciałby ujawnić swój nowy związek. Jeszcze tego samego dnia zażąda od kochanki, aby powiedziała o wszystkim mężowi. Jak to się wszystko skończy? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Paweł (gość)

  Martę mało pokazują w serialu a Marysię to często nie rozumiem,a Marta to fajna postać.

  08.03.2021 15:18
 • Becia (gość)

  Bardzo mi brakuje Pani Marty Mostowiak w odcinkach, szkoda że postać jest tak bardzo okrojona a takie ciekawe były wątki Wspaniała sędzina ,piękna kobieta , dobrą aktorką.

  06.03.2021 22:31
 • Gość (gość)

  Jest a nie jej

  05.03.2021 21:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×