"M jak miłość" odcinek 1574. Ania dowie się o romansie Łukasza i Patrycji! Nie zaakceptuje związku brata? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1574. odcinku serialu "M jak miłość" Ania przyłapie Łukasza na schadzce z Patrycją! Nastolatka będzie mocno zaskoczona widokiem tak dojrzałej kobiety w objęciach brata. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1574. w poniedziałek, 15.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Jakub Józefowicz) wdał się w romans z Patrycją (Alżbeta Lenska) i wszystko wskazuje na to, że naprawdę zakochał się w sporo starszej od siebie kobiecie! Jest ona jednak żoną ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger), więc para cały czas musi ukrywać swoje uczucie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin ucieknie przed Izą do Grabiny! Tylko Barbarze zwierzy się ze zdrady żony...Zobacz więcej

W 1574. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz zaprosi Patrycję do siebie. Kochankowie będą chcieli wspólnie spędzić kolejne upojne chwile. Miłosne igraszki przerwie im jednak dźwięk otwieranych drzwi! - Kto to? - zapyta przerażona Argasińska.

- Moja siostra, dałem jej klucze - wyjaśni Łukasz. Patrycja zacznie szybko się ubierać i bez słowa wybiegnie z mieszkania. Ania (Gabriela Świerczyńska) będzie całkowicie zaskoczona takim widokiem. - To była twoja dziewczyna? Ta kobieta? - zapyta brata.

- Tak, a co? - odpowie Łukasz.
- Ile ona ma lat? - Ania nie będzie owijać w bawełnę.
- A jakie to ma znaczenie?! - syknie poirytowany Wojciechowski. - Anka, mam wielką prośbę... Ani słowa mamie! - doda po chwili.

Łukasz będzie coraz bardziej poirytowany całą sytuacją. Z jednej strony chciałby być z Patrycją na poważnie, a z drugiej nie chce zdradzić ich tajemnicy i trochę boi się reakcji najbliższych. Co z tego wszystkiego wyniknie? Tego dowiemy się z pewnością z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • erandki.site (gość)

    Zmysłowa Karolina chce poznać chłopaka i ma ogromną ochotę na SEKS Zagadaj do niej! U góry nazwa strony!!

    27.02.2021 22:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×