"M jak miłość" odcinek 1574. Marcin ucieknie przed Izą do Grabiny! Tylko Barbarze zwierzy się ze zdrady żony... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1574. odcinku "M jak miłość" Marcin ukryje się w Grabinie przez żoną i opowie Barbarze, dlaczego Iza go zawiodła. Co poradzi mu Mostowiakowa? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1574. w poniedziałek, 15.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Bosacki (Dariusz Kordek) dopnie swego i zniszczy małżeństwo Chodakowskich. Kiedy Marcin (Mikołaj Roznerski) zobaczy jego "sekstaśmę", zostawi Izę (Adriana Kalska) i dzieci i wyjedzie!

Marcin dowie się o zdradzie Izy! Zostawi rodzinę i wyjedzie...Zobacz więcej

W 1574. odcinku "M jak miłość" Iza będzie załamana zniknięciem męża, a wspierać ją będzie Aneta (Ilona Janyst). Tymczasem Marcin przyjedzie do Grabiny. Zatrzyma się w siedlisku, a przy sklepie, gdzie pójdzie kupić alkohol, spotka Barbarę (Teresa Lipowska). - Iza do mnie dzwoniła, szukała cię... Zaraz do niej zadzwonię, powiem, że tu jesteś... - powie mu Mostowiakowa, która od razu zauważy, że stało się coś złego. W końcu Marcin zwierzy się jej ze zdrady żony!

- Marcin, ja wiem, czuję, że stało się coś bardzo niedobrego. Widziałam to po Izie, jak tu ostatnio była. Ten dzieciak strasznie się z czymś mordował... I jestem zła na siebie, że nie umiałam jej pomóc... Próbowałam, ale nie chciała mi nic powiedzieć... Co się stało?
- Iza... ma kogoś. W jej życiu jest inny facet...
- Nie wierzę...
- Ja też nie mogłem uwierzyć. Wciąż tego nie ogarniam, nie pojmuję, ale... taka jest prawda.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Barbara od razu stanie w obronie Izy i nie będzie mogła zrozumieć, jak Marcin uwierzył w takie kłamstwo. Niestety Chodakowski nie będzie potrafił zmienić swojego nastawienia i kompletnie się załamie... - Wydawało mi się, że po tym, co razem przeszliśmy, ufamy sobie w stu procentach i poradzimy sobie ze wszystkim. Widać się pomyliłem. A teraz nie wiem sam, co robić. Nic już nie ma sensu... - powie gorzko.

Czy Marcin chce rozwodu? Co doradzi mu Barbara? Odpowiedź w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Laura Samojłowicz wraca do serialu?! Majka znów zawróci Pawłowi w głowie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×