"M jak miłość" odcinek 1577. Basia zniszczy związek Franki i Pawła? Dojdzie do ogromnej awantury o... ślub! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1577. odcinku "M jak miłość" Basia znów wtrąci się w związek Franki i Pawła. Niestety tym razem dojdzie do ogromnej awantury, bo Zduński będzie myślał, że Franka chce wziąć ślub! Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1577. we wtorek, 23.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Basia (Gabriela Raczyńska) bardzo polubiła Frankę (Dominika Kachlik) i chce by ta stworzyła szczęśliwy związek z Pawłem (Rafał Mroczek). Niestety wkrótce znowu się wtrąci, co może skończyć się nawet... zerwaniem!

Dawid zabił swoją poprzednią dziewczynę?! Basi grozi niebezpieczeństwo? Zobacz więcej

W 1577. odcinku "M jak miłość" relacje Basi i Pawła będą napięte po ostatniej kłótni o wtrącanie się Basi, a Franka poradzi ukochanemu szczerą rozmowę. W tym czasie córka Pawła wejdzie do jego sypialni, gdzie zostawi katalog sukien ślubnych. Niedługo później Zduński go znajdzie i będzie wściekły! Uzna, że to Franka go tam zostawiła, bo planuje z nim ślub, więc skonfrontuje się z nią i dojdzie do awantury.

- Franka, serio chcesz się ze mną bawić w takie podchody?... Myślałem, że znasz mnie na tyle, że dobrze wiesz... (...) Lubię cię, nawet bardzo, ale... chcę być wobec ciebie fair. O żadnym ślubie nie ma i nie może być mowy.
- Myślisz, że taki z ciebie supergość, że ja o niczym innym nie marzę? Tylko śnię po nocach o ślubie z tobą?
- Jak inaczej mam to rozumieć? Kupiłaś katalog, zaznaczyłaś już nawet konkretną sukienkę...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wtedy Franka naprawdę się zdenerwuje i powie ukochanemu, co o nim myśli. - Wiesz, co?... Już teraz rozumiem, dlaczego nie potrafisz dogadać się z Baśką... Widzisz tylko i wyłącznie siebie. Czubek własnego nosa! Nikt i nic więcej się dla ciebie nie liczy! - wykrzyczy, po czym wyjdzie z domu. Czy Pawłowi uda się uratować ich związek?

Janek przeprosi Sonię za swoje zachowanie! Znów będą razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iga (gość)

    Ta Baśka od początku jest denerwująca w serialu.

    11.03.2021 21:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×