"M jak miłość" odcinek 1577. Komplikacje podczas operacji Janka! Morawski nie przeżyje? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1577. odcinku "M jak miłość" odbędzie się operacja Janka, dzięki której może będzie mógł znowu chodzić. Niestety w trakcie zabiegu pojawią się komplikacje... Morawski nie przeżyje? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1577. we wtorek, 23.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Janek (Tomas Kollarik) po postrzale został sparaliżowany i nie miał nadziei, że jeszcze będzie chodził. Wszystko zmieniła konsultacja u Olka (Maurycy Popiel), który znalazł sposób, by mu pomóc...

Dawid zabił swoją poprzednią dziewczynę?! Basi grozi niebezpieczeństwo? Zobacz więcej

W 1576. odcinku "M jak miłość" nadejdzie dzień operacji Morawskiego. Ten bez namysłu będzie chciał podpisać zgodę na zabieg, ale Sonia (Barbara Wypych) będzie miała wątpliwości i zapyta Olka o ewentualne komplikacje. - To długi i skomplikowany zabieg... Może dojść do powikłań sercowo-naczyniowych. Istnieje też ryzyko porażenia przewodu pokarmowego - wymieni Chodakowski, co przerazi Sonię, ale Janek i tak podpisze zgodę.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Podczas trwania zabiegu Sonia i Sobańska (Ewa Kasprzyk) będą się bardzo denerwować, czekając w szpitalu kilka godzin na wynik operacji. Wspierać je będzie Rafał (Jakub Kucner). Kiedy w końcu otworzą się drzwi sali operacyjnej, wybiegnie z niej tylko pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz), która nie odpowie na pytania bliskich, tylko sięgnie po telefon i zadzwoni po krew, która będzie bardzo potrzebna... Czy Morawski przeżyje operację?

Matka Poli wróci do jej życia! Będzie chciała zabrać ją Kamilowi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Monika (gość)

    Ortopeda będzie przeprowadzał skomplikowaną operację kręgosłupa? To tylko w m jak miłość hehehe. Sama przeszłam taka operację i do operacji kwalifikował mnie neurochirurg. A operację przeprowadzał zespół neurochirurgow. Ale w tvpis wszystko jest możliwe. Za chwilę kręgosłupy będą operować w POZ.

    08.03.2021 23:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×