"M jak miłość" odcinek 1577. Matka Poli porwie ją z przedszkola?! Kamil nie da sobie odebrać córki! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1577. odcinku serialu "M jak miłość" Weronika będzie chciała zabrać Polę od Kamila. Czy uda jej się zabrać dziewczynkę z przedszkola? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1577. we wtorek, 23.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), matka Poli (Hanna Nowosielska), chciała ułożyć sobie życie na nowo i odesłała córkę do Kamila (Marcin Bosak), jej biologicznego ojca, który nie miał nawet pojęcia o jej istnieniu. Od razu ją jednak pokochał i stara się robić wszystko, aby była szczęśliwa.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Komplikacje podczas operacji Janka! Morawski nie przeżyje? Zobacz więcej

Już wkrótce wyrodna matka przypomni sobie o córce. Gryc jednak będzie robił wszystko, aby Weronika nie namieszała dziewczynce w głowie. - Wynoś się! Wynoś się i nigdy nie wracaj... - powie wściekły, gdy zobaczy ją w drzwiach swojego mieszkania. Kobieta jednak nie będzie miała zamiaru odpuszczać.

W 1577. odcinku serialu "M jak miłość" Weronika zacznie śledzić Kamila, aby dowiedzieć się, do którego przedszkola chodzi Pola. Później wejdzie do placówki i będzie chciała odebrać dziewczynkę. Nie będzie jednak miała upoważnienia, a personel wezwie na miejsce Gryca.

Iza będzie błagać Marcina, aby do niej wrócił! Na nic się to nie zda?Zobacz więcej

Pomiędzy Kamilem a Weroniką dojdzie do ostrej sprzeczki. - Weronika, to nie jest dla Poli dobre... Ona nie rozumie, dlaczego pojawiasz się i znikasz, dlaczego milczysz, nie dotrzymujesz obietnic... - Gryc spróbuje przemówić jej do rozsądku, ale kobieta nie będzie chciała słuchać.

- Nie ty będziesz decydował o tym, co jest dla Poli dobre, a co nie! Myślisz, że możesz dyktować mi warunki?! - odburknie dawnemu kochankowi. - Jeśli będę chciała widywać się z dzieckiem, nie będziesz mógł mi tego zabronić. I jako prawnik doskonale o tym wiesz! - doda po chwili.

Czy Weronika zdoła odebrać Polę Kamilowi? Znów ją skrzywdzi? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×