"M jak miłość" odcinek 1578. Marcin pobije Michała! Potem to Chodakowski trafi do szpitala?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1578. odcinku "M jak miłość" Marcin pójdzie na spotkanie z Marcinem i... uderzy go! Potem wda się w kolejną bójkę... Trafi do szpitala? Sprawdź, co go czeka!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1578. w poniedziałek, 29.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) nie może pogodzić się z tym, co wydarzyło się w Krakowie i nie potrafi wybaczyć Izie (Adriana Kalska). Postanowi w końcu skonfrontować się też z Michałem (Paweł Deląg)...

Patrycja dowie się, że Marta jest matką Łukasza! Jak zareaguje?Zobacz więcej

W tym celu w 1578. odcinku "M jak miłość" Marcin pojedzie na Wietrzną. Gdy Michał otworzy mu drzwi, Chodakowski niespodziewanie uderzy go w twarz! Pisarz aż zatoczy się, ale zanim zdoła coś powiedzieć, Marcin odejdzie i uda się prosto do mieszkania brata i bratowej. Zwierzy się Olkowi (Maurycy Popiel), jak bardzo jest wściekły. - Mógłbym go zabić, gnoja... Dotykał mojej Izy, rozumiesz? - powie mu. Potem jednak zdecyduje się porozmawiać z Izą.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Niestety znowu się pokłócą, bo Marcin wciąż będzie oskarżał żonę o najgorsze. By odreagować tę rozmowę, Chodakowski wda się w bójkę na ulicy! Zostanie ranny i trafi do kliniki Anety (Ilona Janyst) i Olka... Czy to sprawi, że wreszcie się opamięta?

Ula molestowana przez swojego nowego szefa! Zgwałci ją?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×