"M jak miłość" odcinek 1579. Michał i Marcin połączą siły! Wsadzą Bosackiego za kratki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1579. odcinku serialu "M jak miłość" sprawa Bosackiego w końcu trafi na policję! Funkcjonariusze nie będą mieli problemów, aby udowodnić mu co najmniej kilka przestępstw. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1579. we wtorek, 30.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) wciąż nie może wybaczyć Izie (Adriana Kalska), że zataiła przed nim to, co wydarzyło się w Krakowie. Jest wściekły także na Michała (Paweł Deląg), którego oskarża o romans z żoną. W końcu jest uda mu się trochę ochłonąć i zacznie działać racjonalnie...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin pobije Michała! Potem to Chodakowski trafi do szpitala?!Zobacz więcej

W 1579. odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowski postanowi porozmawiać z Michałem. Tym razem nie będzie miał już do niego pretensji, lecz poprosi go, aby pojechał z nim na posterunek policji. Uzna, że to Bosacki (Dariusz Kordek) musi odpowiedzieć za to, co zrobił.

Jan od razu zostanie aresztowany. Wkrótce potem okaże się, że mężczyzna ma na sumieniu o wiele więcej przestępstw. Gdy policja przeszuka jego dom, znajdzie wiele obciążających dowodów, będą tam m.in. narkotyki. Szantażysta nie będzie miał szans się wywinąć.

Czy po rozprawieniu się z Bosackim życia Marcina wróci jednak do normy? Niestety nie, tym razem to Iza nie będzie wiedziała, czy chce z nim być. Postanowi wyjechać do Francji, aby sobie wszystko gruntownie przemyśleć.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sys (gość)

  Najlepsi aktorzy....

  22.03.2021 07:04
 • Krzysztof (gość)

  Marcin i Iza są super parą,powinni być razem na dobre i złe. Życzę im jak najlepiej

  21.03.2021 08:00
 • Magda (gość)

  Marcin powinien zatrzymać ize na lotnisku i nie pozwolić jej wyjechać. Życzę im jak najlepiej

  20.03.2021 19:49
 • Weronika (gość)

  Mka schodzi na psy. Kiedyś był normalny film. Teraz jak zaczyna się fajny wątek to nagle każdy wyjeżdża. Kuźwa mac niech wszyscy najlepsi aktorzy odejdą. Później przyjdą nowi, zagrają 2 miesiące i tyle nara dalej wyjeżdżają. Lila, mati, Marek, ula Natalia Marta, nic teraz nie ma tylko zdrady zaraz wyjazd i znikają z serialu. Przedtem te lata 2004 wzwyż były ciekawsze i wolę oglądać te stare odcinki z Hanka. Przynajmniej pokazywaliście prawdziwą e życie na wsi a teraz to tylko miasto i żadnych problemów tylko same zdrady i rozstajia. Jakby innych nie było problemów Żal. Pl

  18.03.2021 22:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×