"M jak miłość" odcinek 1582. Iza jednak wróci do domu na święta! To Szymek pogodzi rodziców? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1582. odcinku "M jak miłość" Szymek będzie bardzo tęsknił za mamą, więc postanowi działać! I rzeczywiście - Iza wróci na święta! Będzie "happy end" u Chodakowskich? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1582. we wtorek, 13.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza (Adriana Kalska) straciła w końcu nadzieję, że może pogodzić się z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Podjęła więc odważną decyzję - by wyjechać do Asi (Barbara Kurdej-Szatan) do Francji!

Ostra kłótnia Anety i Olka! Rozstaną się przez... Marcina?! Zobacz więcej

W 1582. odcinku "M jak miłość" "M jak miłość" Szymek (Stanisław Szczypiński) będzie bardzo tęsknił za Izą, aż w końcu oskarży tatę o to, że przez niego nie spędzają świąt z mamą. - To wszystko twoja wina, że mama wyjechała i nie wraca! Nie będę w ogóle obchodził świąt! - wykrzyknie chłopiec. Marcin będzie próbował załagodzić sytuację, ale nie będzie to łatwe.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Później Aneta (Ilona Janyst) zawiezie Szymka i Maję (Laura Jankowska) na spotkanie z Amelką (Ninel Kos). Kiedy pójdą z mamą dziewczynki (Joanna Niemirska) do parku, Szymek wymyśli, jak ściągnąć mamę do domu na święta. Zaproponuje Mai ucieczkę! - Jak mama dowie się, że nas nie ma, to zaraz przyjedzie i zacznie nas szukać, rozumiesz? - wytłumaczy jej i rzeczywiście uciekną. Na szczęście mama Amelki szybko zareaguje i Marcin znajdzie dzieci. Kiedy będą wracać do domu, niespodziewanie spotkają... Izę! Dzieci będą przeszczęśliwe i rzucą się mamie na szyję. Tę Wigilię Chodakowscy spędzą już razem. Czy związek Izy i Marcina da się jednak uratować?

Łukasz dowie się, kim jest Patrycja! "Bzykasz przyjaciółkę swojej matki!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×