"M jak miłość" odcinek 1582. Konfrontacja Olewicza i Argasińskiego! Czym ordynator podpadnie Jerzemu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1582. odcinku serialu "M jak miłość" Olewicz wtargnie do gabinetu Argasińskiego i zażąda, aby to Olek operował jego żonę. Ordynator będzie chciał przeprowadzić operację osobiście. Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1582. we wtorek, 13.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olewicz (Tomasz Dedek) jest bezwzględnym człowiekiem i nie cofnie się przed niczym, gdy ktoś zajdzie mu za skórę! Już wkrótce Jerzy rzuci wyzwanie ordynatorowi Argasińskiemu (Karol Strasburger). Co z tego wyniknie?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ostra kłótnia Anety i Olka! Rozstaną się przez... Marcina?! Zobacz więcej

Ela, żona Olewicza, będzie miała wypadek i będzie potrzebowała natychmiastowej operacji. W 1582. odcinku serialu "M jak miłość" Argasiński uzna, że podejmie się jej osobiście. Gdy Jerzy się o tym dowie, będzie wściekły i zażąda, aby operacja została wykonana przez Olka (Maurycy Popiel). Ordynator nie będzie chciał się na to zgodzić.

Z całym szacunkiem dla mojego młodszego kolegi, ale ja tu jestem ordynatorem na tym oddziale i zapewniam pana, że posiadam pewne umiejętności! Ale skoro nie wyraża pan zgody, abym to ja przeprowadził operacje, proszę zabrać żonę i przewieźć do innego ośrodka!

Olewicz nie będzie jednak zamierzał ustępować nawet na krok. - Nie ruszę się stąd, dopóki pan nie ściągnie doktora Chodakowskiego! - krzyknie Jerzy. Argasiński nie da się jednak zastraszyć i zagrozi, że wezwie ochronę. Atmosfera w gabinecie Argasińskiego będzie bardzo gorąca!

Argasiński postawi Patrycji ultimatum - on albo Łukasz! Co zrobi przerażona kobieta?Zobacz więcej

Sytuację uspokoi dopiero pojawienie się Olka. Argasiński początkowo nie będzie chciał odstąpić mu operacji, ale Chodakowski ostatecznie przekona szefa.

To znaczy, chodzi o to, że pani Ela Olewicz jest moją pacjentką od samego początku. I ja zdaję sobie sprawę z tego, że ja nie mam dzisiaj dyżuru formalnie... Ale jeśli oczywiście pan, panie ordynatorze, wyrazi zgodę, to ja jestem skłonny podjąć się tej operacji.

Olek oczywiście stanie na wysokości zadania, dzięki czemu zarówno Olewicz, jak i Argasiński będą zadowoleni z ostatecznego obrotu spraw.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×