"M jak miłość" odcinek 1582. Łukasz dowie się, kim jest Patrycja! "Bzykasz przyjaciółkę swojej matki!" [CO SIĘ WYDARZY]

W 1582. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz dowie się o przyjaźni Patrycji i Marty. Brutalną konfrontację z rzeczywistością zafunduje mu... Ania! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1582. we wtorek, 13.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Jakub Józefowicz) wdał się w gorący romans z Patrycją (Alżbeta Lenska), żoną ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger) i... przyjaciółką jego matki, Marty (Dominika Ostałowska)! Już wkrótce kobieta dowie się, kim jest jej kochanek, spanikuje i postanowi z nim zerwać!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kolejni aktorzy odchodzą z serialu! Znikną na stałe?Zobacz więcej

W 1582. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz będzie bardzo mocno przeżywał to, że Patrycja go odtrąciła. Poprosi Anię (Gabriela Świerczyńska) , aby powiedział matce, że nie pojawi się na rodzinnej Wigilii. - Przeproś mamę, ale nie jestem w nastroju. Chyba coś mnie bierze... Jakaś grypa czy coś... - skłamie.

Siostra nie będzie chciała jednak brać udziału w tej mistyfikacji i postanowi skonfrontować się z Łukaszem. - Wiem, dlaczego tak się zmieniłeś... Nie martw się, twoja dziewczyna poczeka, ma przecież swojego męża! Ordynatora? - rzuci prowokacyjnie.

Mostowiakowie będą mieli nowego sąsiada! Tadeusz uratuje Ulę i Bartka od bankructwa?Zobacz więcej

- Co? - Łukasz momentalnie się pobudzi. - Pstro! Może czas najwyższy, żebyś poznał prawdę? Wiesz, w co się wpakowałeś?! Bzykasz przyjaciółkę swojej matki! - wygarnie mu Ania. - Znają się z mamą bardzo dobrze. Zapytaj tę swoją Pati, jeśli mi nie wierzysz... - doda po chwili, po czym trzaśnie drzwiami.

Łukasz będzie w szoku! Postanowi raz jeszcze porozmawiać z Patrycją i wszystko wyjaśnić. Czy po tym wszystkim będą jeszcze chcieli kontynuować swój związek? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×